5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Антицелюлітний масаж вакуумними баночками

РедагуватиУ обранеДрук

Антицелюлітний масаж вакуумними баночками

У цій статті поділюся з Вами одним рецептом проти целюліту. Мій досвід застосування вакуумних баночок і ефект від такого масажу ну просто не може залишатися в секреті. Із задоволенням розповім Вам про те, як робити цей чудодійний масаж.

Такого страхітливого поняття як «целюліт» раніше не було, або воно не було настільки поширене, як сьогодні. У наш час будь-який глянцевий журнал та інтернет буквально рясніє заголовками про целюліт і способи боротьби з проблемою. Не обов'язково страждають тільки люди з пишними формами, у худих людей таке явище теж не рідкість.

Появі целюліту сприяє як неправильне харчування, так і алкоголь, куріння, загалом, неправильний спосіб життя. Якщо вчасно не вирішити проблему, вона перейде в стадію мега-проблеми. Жахлива «апельсинова кірка» не додасть краси і сексуальності Вам.

Тому не лінуємося і читаємо рецепт далі, може він не повністю, а частково, але обов'язково допоможе! Адже мені допомогло!



Нам потрібно:

- вакуумні баночки (1 або 2 шт.) на Ваше усмотреніе-

- олія оливкова або антицелюлітний (спеціальне) -

- 20-30 хв. часу.

Після теплої ванни або гарячого душу, змащуємо круговими рухами уздовж ніжок (проблемні ділянки) маслом. Беремо баночку, створюємо в ній слабкий вакуум (сильний може привести до синців) І ведемо повільно, не відриваючи від шкіри уздовж ноги і назад. Наприклад, від сідниць до підколінного сухожилля і назад. Так само Ви можете змастити масло самі сідниці і вакуумної баночкою помасажувати їх. Я масажувала ще живіт за годинниковою стрілкою, навколо пупка. Робіть у вільний від справ час, приблизно 1-2 рази на тиждень протягом кількох місяців. Це дуже хороший метод боротьби з целюлітом, добре підтягує шкіру і робить її пружною.

Якщо поєднати масаж із заняттями спортом ефект буде ще краще, але якщо ви ліниві застосуєте на практиці хоча б ці корисні поради.

Бажаю Вам краси і привабливості!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Антицелюлітний масаж вакуумними баночками