5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як я позбулася від целюліту

РедагуватиУ обранеДрук

Як я позбулася від целюліту

Я раніше завжди вважала, що целюліт - це проблема повних жінок. Так як я з дитинства була худенькою, то ніколи б не подумала, що настане той день, коли мені доведеться переривати весь інтернет у пошуках кошти від цієї напасті. Мій вітчим завжди жартував з приводу мене. Він завжди говорив, що мені нема чого переживати, тому що на кістках целюліту не буває. Як же він помилявся. Виявилося, що ще й як буває.

Почалося все з того, що прийшло літо. Як завжди, я дістала улюблені короткі шорти. Почала вже їх приміряти, але тут я побачила, що з моєю шкірою щось не те ... Я стала оглядати себе з усіх боків і жахнулася. На моїй шкірі чітко виднілася апельсинова кірка. Це була саме вона. Я точно знала, так як і раніше часто спостерігала її присутність на шкірі у повненьких подруг. Що робити, довелося одягати замість шортів бриджі, які змогли закрити це неподобство і вирушати на пошуки вірного кошти від цієї напасті.

Можу зізнатися чесно, перерва весь інтернет, я зрозуміла, що мені позбутися целюліту буде не так-то просто. Причиною цього служило те, що відмовитися від алкоголю, солодощів і сигарет я не могла, так як і так їх не вживала. Спорт - теж не те. Так як зарядку я робила щодня, але це не зупинило процес перетворення моєї шкіри в шкірку апельсина. Але я шукала далі. А що ж робити, захочеш бути красивою - будеш шукати! Дуже багато способів я спробувала. Але не багато хто з них мені сподобалися, оскільки не принесли очікуваного результату. Тому я тут опишу саме той спосіб, який зміг допомогти особисто мені.

Отже, з усіх випробуваних мною коштів мені найбільше сподобався скраб з меленої кави. Не дивуйтеся. Виявляється, кава можна не тільки пити! Як виявилося, кава давно вже є невід'ємною складовою частиною багатьох рецептів краси. Кава володіє цілим рядом властивостей, які роблять його таким значущим у цій сфері:

1) Він розщеплює жири, виводить зі шкіри токсини і зайву рідину



2) У ньому містяться ферменти, які відповідають за вироблення ліпідів у шкірі

3) Кава дає шкірі легкий кавовий загар



4) Робить шкіру більш пружною і бархатистою

5) Вчені з'ясували, що кава навіть має здатність знищувати пошкоджені клітини ДНК

І це далеко не всі корисні властивості, якими володіє це прекрасний напій. Особисто мені дуже сподобався рецепт, який я опишу вам нижче. Завдяки цим рецептом я тепер знову можу одягати свої улюблені шорти і не переживати про те, що в мене що то «не так».

Скраб потрібно застосовувати на попередньо розігріту шкіру, для досягнення максимального ефекту. Для приготування скрабу необхідно взяти приблизно 2 столові ложки меленої кави, 2 столові ложки оливкової олії і по п'ять крапель ефірного масла (на вибір) лимона, грейпфрута, іланг-ілангу, мандарина, апельсина або іншого. Для того, щоб визначитися, яке саме ефірне масло вам підійде, почитайте, якими властивостями володіє кожне з цих масел. Я, наприклад, використовувала масло чайного дерева, або ж масло лимона. Далі всі інгредієнти дуже ретельно перемішуємо і наносом масажними рухами на проблемні зони. Робимо масаж скрабом протягом 4-5 хвилин. Цього часу цілком достатньо для того, щоб кава вступило в боротьбу за вашу красу. Далі змиваємо наш кави і обов'язково, після витирання шкіри, змащуємо її лосьйоном. Процедуру необхідно робити на протязі двох тижнів. Я робила через день протягом двох тижнів. Мені цього вистачило, щоб повернути собі красиву шкіру. Але не потрібно забувати про те, що головне в цій справі - регулярність. Застосовувати скраб необхідно незалежно від вашого настрою, від браку часу і тому подібних справ, які все далі і далі відсувають нас від нашої краси.

Робіть скраби з кави і будьте красивими, як я!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як я позбулася від целюліту