5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народні засоби від целюліту

РедагуватиУ обранеДрук

Моя мама з молодості стежила за собою. Вона любила повторювати мені, що жінка завжди повинна залишатися жінкою. Навіть влітку на дачі, коли цілі дні ми проводили на грядках, мама примудрялася зберігати манікюр і гладку шкіру рук. Не кажучи вже про те, що ніколи не було у мами такої неприємної «хвороби», як целюліт.

Виручали ж її народні засоби. Додам ще, що сім'я наша ніколи не жила заможно. Так що вся мамина «косметика» коштувала зовсім недорого.

Мені хотілося б поділитися з читачками своїми, тобто нашими з мамою, рецептами проти целюліту.



Дуже гарні від цього косметичного недоліку оцтові обгортання. Берете звичайний яблучний оцет і воду, змішуєте їх у пропорції 1: 1. Далі в отриману суміш можна додати масло лимона, м'яти або розмарину. Цілюще склад готовий! Його наносимо на місця, уражені целюлітом, які потім обертаємо поліетиленовою плівкою. Після цього бажано надіти який-небудь теплий одяг і активно порухатися. Якщо такої можливості немає, можна під теплою ковдрою протягом не менше півгодини, але й не більше години. Далі суміш змити і використовувати зволожуючий крем.

Для обгортань гарний і ось такий рецепт. Він не тільки допоможе від целпюліта, але і додасть шкірі пружність. Візьміть глину (блакитну, білу), в неї додайте 3-4 краплі апельсинового ефірного масла і 3 столові ложки кориці. Всі компоненти ретельно перемішайте. Якщо глина надто густа, розбавте її невеликою кількістю теплої води. Повинен вийти склад, що нагадує за густотою сметану. Його нанесіть на проблемні зони і оберніть плівкою. Дуже зручно використовувати плівку, яка продається в рулонах, але якщо її немає, можна обійтися звичайними целофановими пакетами. Бажано поверх поліетилену надіти щільні шорти, потім накритися теплою ковдрою і сидіти або лежати протягом 1 години. Спочатку шкіру буде трохи щипати, але потім всі неприємні відчуття проходять. Відбувається це, коли масло апельсина вбереться в шкіру. Після години склад необхідно змити під душем і нанести крем для тіла. Ефект у цієї процедури просто приголомшливий. Шкіра підтягнута, гладка і рівна. Проробляти таке обгортання через день протягом півтора тижнів.

Якщо ви проявите завзятість і наполегливість, то, врешті-решт, за допомогою народних методів досягнете ідеальної фігури і красивої шкіри на ногах і животі. Вірте в силу природи, і вона обов'язково допоможе вам



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народні засоби від целюліту