5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Антицелюлітний масаж

РедагуватиУ обранеДрук

У сучасних центрах краси яких послуг тільки не пропонують! І всілякі обгортання, і масажі, і маски. На жаль, багато хто з нас забувають, що більшість з усієї цієї пишноти можна отримати і в домашніх умовах. Більше того, ті ж маски, зроблені будинку, будуть куди корисніше, ніж «салонні». Адже нікому не прийде в голову додати, наприклад, в яєчний білок поліпшувач кольору і запаху. А це означає, що вдома ми можемо уникнути впливу на наш організм непотрібної хімії.

Написати же вам я вирішила, щоб поділитися з читачками рецептом від целюліту. Хворобою цю напасть, звичайно, не назвеш, але жінкам вона приносить неприємні відчуття. Є, звичайно, люди без комплексів. Але себе я до таких не відношу.



Так от, кілька років тому в моєму гардеробі не було жодної короткої спідниці. Я соромилася своїх ніг в басейні і на пляжі. В одному з жіночих журналів мені попалася стаття про боротьбу з целюлітом в домашніх умовах.

У статті говорилося, що дуже ефективно від целюліту робити вакуумний масаж з медом. Взяти натуральний мед і медичну банку. Її ми і будемо використовувати для масажу. Найкраще процедуру проводити в лазні, але якщо такої можливості немає, можна обмежитися звичайною ванною. Добре распарьтесь, потім візьміть в долоні мед і круговими рухами втирайте у проблемні ділянки тіла. Потім візьміть банку, потримайте під нею запалену лучинку і притисніть до тіла, круговими рухами починайте масажувати. Можна скористатися маленькою чашкою або піалою і проводити масаж ними. Вакуум під піалою утворюється за рахунок того, що яри натисканні повітря їх неї виштовхується, а шкіра - засмоктується всередину. При масажі періодично «відривайте» піалу від тіла, і знову прикладайте, роблячи кругові рухи. Процедуру потрібно проробляти мінімум 2 рази на тиждень. При цьому регулюйте тривалість масажу відповідно до індивідуальних особливостей, адже занадто старанний масаж може мати наслідки у вигляді синців. Якщо шкіра сама не засмоктується, потрібно, притиснувши щільно піалку, пропхнути пальцем трохи більше шкіри всередину. І тоді вона з легкістю присмоктуватиме.

Цей масаж я тепер роблю постійно, і целюліт більше не турбує мене. Так що, шановні жінки та дівчата, не витрачайте час і гроші даремно - робіть вакуумний масаж і отримаєте гарні ноги й живіт!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Антицелюлітний масаж