5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування целюліту грудним молоком

РедагуватиУ обранеДрук

Моя сестра зуміла перемогти целюліт. Вдалося їй це завдяки простим народних засобів. Сама вона не любить писати листи, а вже тим більше, додавати новини на сайти. Тому, коли я запропонувала їй поділитися своїм досвідом із читачками, вона сказала, що сама писати нічого не буде, але, якщо мені дуже хочеться, то можу написати я. Власне, тому я і пишу.

Моя сестра з юності була схильна до повноти і постійно боролася із зайвою вагою. Це в неї виходило - хлопців за нею доглядав багато. Я навіть трохи заздрила. Мені дуже хотілося бути схожою на неї, але ніколи не виходило.



І ось вся її краса почала «сипатися» після, того, як вона вийшла і народила дитину. Першою «під удар» потрапила фігура. І куди тільки поділася колишня стрункість! Красуня-сестра розтовстіла, на животі з'явилися складки, а на стегнах - целюліт. Ті, хто годував грудьми, знають, що сідати на дієту в цей відповідальний період не тільки марно, але й шкідливо, як для молодої мами, так і для малюка. Так що цей метод повернути собі колишню форму сестра відразу ж «відкинула». Спробувала вона зайнятися спортом: бігала іноді вечорами, качала прес, але часу все одно на це було мало і заняття були регулярними, і целюліт нікуди не подівся.

Тоді хтось із знайомих порадив їй оригінальний французький спосіб прийти в колишню форму. Виявляється, щоб позбутися целюліту, потрібно випивати в день столову ложку власного грудного молока і масажувати їм стегна. Пару днів подумавши, сестра все-таки зважилася. Щовечора зціджувала ложку молока і випивала її і робила масаж ніг з молоком. Потім стала 4 рази на рік ходити на спеціальних антицелюлітний масаж. Ефект був відмінний.

А ось моя подруга боролася з целюлітом по-іншому. Вона застосовувала спеціальні глиняно-кавові маски. У кавову гущу треба додати блакитну глину і небагато води, краще мінеральної. Масажуючи, нанести на злегка вологу шкіру. Кофеїн сприяє розпаду жиру, а глина "витягує" надлишок рідини з підшкірної тканини. Такі процедури вона виконувала будинку, крім того, ходила 1 раз на тиждень в баню і там проробляла те ж саме. Так підручними засобами вона змогла домогтися краси своїх ніг. Цей останній спосіб довелося випробувати і мені. Результат стало видно через тиждень! Мало того, що зовнішність змінюється в кращу, сторону, так ще й приємний залах кави досить довго тримається на шкірі.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування целюліту грудним молоком