5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Ефірні олії проти целюліту

РедагуватиУ обранеДрук

Хто не мріє бути красивою! Тим більше, коли кожен день ми бачимо по телевізору струнких фотомоделей. Ось і моя дочка, коли їй було 20, зізналася, що її турбує целюліт на ногах.

Грошей же на відвідування салонів у нас особливих не було. Довелося викручуватися і шукати вихід в народній медицині.

В одній газеті я прочитала, що добре допомагають натуральні масляні обгортання. Мені припало до душі лікування аромамаслами, так як моя подруга повернулася з Криму і подарувала мені цілий набір різних олій. В якості основи за рецептом використовується «базове масло» (оливкова, масло лісового горіха, мигдальне, жожоба, масло паростків пшениці). В основу додається ефірне масло або суміш ефірних масел. На 20 мілілітрів «бази» - по 3 краплі лимонного, масла ялівцю і лавандового масла. Але спочатку ефірні масла потрібно ретельно перемішати між собою, а вже потім додавати в них «базове масло». Отриману суміш треба нанести на проблемні місця, обернути їх поліетиленом (краще, якщо це буде спеціальна плівка, яка продається в рулонах). Після того як масло нанесли на тіло і обернули целофаном, потрібно надіти теплий одяг і зайнятися гімнастикою. Для ледачих гімнастику можна замінити лежанням під теплою ковдрою - приблизно протягом півгодини. Далі суміш змити і використовувати зволожуючий крем.

Але це тільки половина справи! Від целюліту потрібно робити ще й спеціальний масаж! І для цього нам потрібна щітка з жорсткою щетиною. Всякий раз, приймаючи душ, енергійними круговими рухами потрібно пройтися нею по стегнах, животу, сідницях, спині. Робити це потрібно щодня.

Моїй доньці ці прості засоби дуже допомогли. Вона трохи страждає повнотою. Тепер же стала більш впевненою в собі і товариською. Без сорому надягає шорти і короткі спідниці. Коли стала займатися собою, схудла і стала зовсім красунею.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ефірні олії проти целюліту