5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від ран

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від ран

Моя порада до початку дачного сезону. Працюючи в городі, порізав руку.

Промив її і тут же обробив соком заячої капусти, потім зробив пов'язку з подорожником. І - ніяких наслідків.

Зараз мені йде 79-й рік, учасник війни, ветеран праці. Не скажу, що абсолютно здоровий, але підтримую себе фізичними вправами, фітотерапією, роботою в саду і городі.

Коментар Костерова В.М .: Що більше допомагає при порізах: подорожник або ж заяча капуста? Це не особливо й важливо, головне - хороший результат. Про загоює властивість листа подорожника відомо всім, навіть дітям, а от відносно заячої капусти мало хто знає. Автор не пише, що ж він мав на увазі під заячою капустою, адже деякі навіть кислиці називають заячою капустою. А взагалі це лікарська рослина - очиток пурпуровий, який росте в теплих регіонах Росії і віддає перевагу зволоженим, досить прояснені ділянки (узлісся). Листя його слабо пурпурного кольору і дуже м'ясисті за рахунок великого вмісту в них соку. Сік цей володіє загоює й загальнозміцнюючу дію, не дарма в народі, в казках, де йдеться про живу воду, мається на увазі заяча капуста. До речі, це підтверджено і медичною наукою, і практикою. Я знаю точно, що свого часу медичною промисловістю випускався препарат биосед загальнозміцнюючий властивості, і готували його з заячої капусти.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від ран