5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як позбавиться від страшних шрамів на обличчі?

РедагуватиУ обранеДрук

12 місяців і шрами майже зникли, 3 нескладних процедури в день, курсами по 1 місяцю. масаж, ел. форез, компреси з маслом звіробою.

масло- 0,5 ст.цветов звіробою залити 1 ст. оливкової олії, настояти 21 день, трясти в день кілька раз.процедіть і готово.

У 21 рік, я перенесла ЧМТ НЕ совмастімую з життям, постраждала голова, мозок, обличчя - на ньому не було живого місця, т.е всі лицьові кістки переламані, шкіра теліпалася клочкамі.перечіслять не буду, але це страшно. коли всі пошили, утворилися потворні товсті, шрами.люді шарахалися від мене на вулиці, я залишилася живою, але життя як такого не було. Краще б померти, але хотілося закінчити освіту, а для цього потрібно особа, якого у мене не було. я нікуди не зверталася, у студентів немає грошей, все робила як підказував розум. так можна позбавиться від шрамів будь-якого походження.

масаж кожного шраму, вся процедура займала 20-30 хвилин, поки шрами теплі після масажу, відразу на електрофорез з лідазу (ронидаза). на ніч компрес з маслом звіробою. курсами по 1 місяцю. відпочинок 15 днів, але масаж продовжувати. мені вже багато років, але своє фото я скоро вставлю, і поважав побачить, що шрамів немає. на жаль у мене немає фото зі шрамами, але збереглися медичні документи.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як позбавиться від страшних шрамів на обличчі?