5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як зволожити шкіру

РедагуватиУ обранеДрук

Як зволожити шкіру

У мене дуже примхлива шкіра. Будь крем закупорює сальні протоки, і через деякий час шкіра запалюється. Кажуть, дорогі креми діють інакше, але вони мені не по кишені. Оскільки головне завдання, як я розумію, зволоження шкіри, я хочу якомога ефективніше використовувати воду. Порадьте, будь ласка, як це робити.

На стан шкіри найбільше дійсно впливає волога. Наситити її водою допомагають спеціальні процедури.

Теплі і гарячі компреси. На чисту шкіру обличчя накладіть марлю в 3-4 шари, змочену в теплій (40-50 ° С) або гарячою (50-60 ° С) воді, зверху накрийте обличчя поліетиленом і махровим рушником. Коли компрес охолоне, зніміть його і зробіть легкий масаж (поплескування подушечками пальців по лініях, що йде від середини особи в сторони), а потім нанесіть живильну маску на 15-20 хвилин.

Холодний компрес. Марлю, змочену в холодній воді (або трав'яному відварі), потримайте на обличчі 5-10 хвилин. Цю процедуру краще виконувати після масажу або маски.

Зволоження кубиками льоду. Рекомендується при зниженні тонусу шкіри і розширенні поверхневих кровоносних судин. Кубиками льоду роблять легкий масаж круговими рухами протягом 20-30 секунд по всьому обличчю. Такі кубики можна робити з трав'яних відварів: залити відвар у формочки для льоду і поставити в морозилку. Крижаними кубиками корисно протирати шкіру вранці. (Увага! При схильності до запалення лицьових нервів, гайморових і лобних пазух необхідно дотримуватися обережності.)



Можна зволожувати, а заодно і підгодовувати шкіру обличчя фруктово-ягідними масками. Зробіть фруктову кашку, покладіть її на обличчя і тримаєте 15-20 хвилин, потім змийте прохолодною водою.

Крім зволоження і живлення шкіри, кожен плід надає додаткову дію на шкіру:

- абрикоси успокаівают-

- брусниця звужує пори-

- персики розгладжують і смягчают-

- полуниця і малина зволожують і пітают-

- лимон вибілює шкіру і звужує пори (кілька крапель соку додають до інших плодам) -

- смородина звужує пори-

- обліпиха загоює ранки, пом'якшує.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як зволожити шкіру