5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування трофічних виразок листям алое

РедагуватиУ обранеДрук

Вирішила написати, як я вилікувала трофічні виразки за кілька днів.

10 років лікарі лікували мої трофічні виразки і не вилікували. Виразок на нозі було безліч. Зрештою вони злилися в одну мокнучу хворобливу виразку від п'яти до щиколотки, майже кругову. Я всю ніч сиділа і тримала ногу в руках. Ні покласти, ні забинтувати її було неможливо. Ніякі знеболюючі засоби не допомагали. Від болю хотілося гризти землю.

До лікарів звертатися не хотіла - боялась, що мені відріжуть ногу. Під ранок я згадала, як з дитинства лікувала свої опіки, і вирішила цей спосіб застосувати для лікування трофічних виразок.



Протягом години в рожевому розчині марганцівки я вимочувала листя алое. Якщо розчин стане коричневим, розвести новий. Протерла свою величезну виразку перекисом водню: було дуже боляче, але довелося терпіти. У мене ще й судини на стопі полопалися, і кров била фонтаном на метр від стопи. Зупинити кров я зуміла випадково: нагнувшись, притиснула руку до внутрішньої сторони ноги у нижній частині коліна, і кров відразу перестала текти. Так що якщо у когось щось трапиться таке, він зможе допомогти собі сам, не звертаючись до лікаря. Простерилізувавши листя алое в марганцівці, я поклала протерту перекисом ногу на плівку (все має бути абсолютно стерильно, навіть руки), зрізала колючки з листя над раною, щоб сік стікав на рану, розрізала кожен лист уздовж з одного боку і поклала в розгорнутому вигляді на виразку. Тут бажана допомога іншої людини, тому що листя пружні і сповзають. Щільно уклавши, я їх накрила плівкою, теж протертою перекисом, і забинтувала щільно, але не туго.

Після накладення алое на ногу біль у мене пройшла протягом години і більше не поверталася! Я встала і ... помчала на ринок бігом, щаслива, що нічого не болить.

Цю процедуру я робила раз на добу 5 днів поспіль. Через 5 днів, коли знімала пов'язку, разом з нею відвалилися товсті, тверді струпи трофічних виразок, залишивши глибокі (до 0,5 см) вм'ятини. А на наступний день вм'ятини зникли, і на місці струпів виявилася абсолютно здорова, без всяких шрамів шкіра, так само, як і після лікування цим способом опіків. У мене їх декілька, розміром з долоню, і ніяких шрамів та слідів. Залежно від кількості вогнищ і розміру виразок може знадобитися 7-10 процедур, але це вже несуттєво, це не 10 років!

Другий раз я лікувала виразку інакше. У травні цього року я впала, розпорола ногу від щиколотки до щиколотки, і в мене знову виникла величезна виразка (від п'яти до щиколотки). Перші три дні я лікувала її листям алое і підлікувала. Але листя скінчилися. Я пішла до хірурга, попросила зробити бактеріологічний аналіз, щоб визначити, до якого антибіотика чутливі бактерії, що викликають трофічні виразки. За результатами аналізу мені прописали мазь на основі тетрацикліну. Комусь може знадобитися інша мазь. Але цим способом я лікувалася 4 місяці.

Ще раз підкреслюю, що стерильність повинна бути 100%, тому що на листі алое скупчується велика кількість хвороботворних мікробів. Буду рада, якщо мій спосіб лікування позбавить людей від цієї болісної хвороби.

Лавриненко О.М.


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування трофічних виразок листям алое