5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Якщо шкіра обличчя жирна

РедагуватиУ обранеДрук

Жирна шкіра завжди доставляла мені масу незручностей. Вона блищить, лисніє, а ще схильна запалень. Тобто на обличчі часто з'являються прищі і вугри, з якими дуже складно боротися. А вже як це некрасиво виглядає, просто не передати словами. Після прищів у мене на обличчі іноді залишалися якісь вм'ятини і рубці, від чого я впадала у відчай. Витратила купу грошей на різні підсушують креми, матирующие флюїди, маски, але мені це допомагало слабо. Особа весь час блищало, пори закупорювалися, і прищі не проходили.

У старій книзі для жінок я знайшла рецепт, який допомагає при жирній шкірі. Рецепт мені сподобався. У ньому не міститься ніяких хімічних речовин. А у мене ж шкіра не просто жирна, але ще і чутлива. Якщо якийсь крем мені не підходить, то особа відразу червоніє і покривається висипом маленьких прищиків. Тому я намагаюся з цим бути обережною. Хоча одного разу я читала в журналі інформацію про те, що натуральні засоби можуть викликати ще більшу алергію. Я цьому не вірю! Я спробувала зробити цю маску, роблю її досі і дуже задоволена. Ніяких ознак роздратування, шкіра підсохла, що не блищить, а прищі з'являються дуже рідко. Тут я помітила закономірність: варто поїсти шоколаду або салат з майонезом, прищі тут як тут. Шкіра реагує на неправильне харчування. Якщо є овочі, фрукти, каші, то і прищів нету.



Тепер про рецепт маски. Я беру по столовій ложці квіток ромашки аптечної, звіробою і шавлії. Трави повинні бути сухими і подрібненими. Я кладу їх в ступку і розтираю в порошок. Постарайтеся зробити це ретельно, щоб гострі шматочки трави не травмували шкіру на обличчі. Ця кількість трав я заливаю 1/4 склянки пива. Все добре перемішую. Повинна вийти густа маса. Пиво містить алкоголь в необхідної концентрації, який злегка підсушує шкіру, трави лікують, знімають подразнення, так що в цій суміші є все, що потрібно. Цю масу нанесіть легкими круговими рухами на обличчя. Її треба навіть трошки втирати, щоб вона проникла глибше. Але не перестарайтеся - розтягувати шкіру не рекомендується. З цією маскою треба полежати хвилин 20. Потім я беру звичайний ватний диск, змочую його в кип'яченій воді і акуратно знімаю маску. Чому використовую кип'ячену воду? У нас вода дуже погана. Я завжди вмиваюся тільки кип'яченою, інакше теж може виникнути роздратування. Ще добре кип'яченою водою мити волосся. Коли у нас гарячу воду відключають, митися стає складно. Доводиться кип'ятити воду в каструлях. Зате волосся після такого миття блискучі і пухнасті. Так що немає лиха без добра.

Сподіваюся, моя порада комусь допоможе. Будьте красиві і щасливі!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якщо шкіра обличчя жирна