5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від прищів і вугрів

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від прищів і вугрів

Я б хотіла порадити всім дівчатам і жінкам, як позбавитися від прищів і вугрів на обличчі. Цей рецепт дуже простий і нічого крім користі принести не може. Ми звикли прищі і вугрі зводити за допомогою масок і антибактеріальних лосьйонів. Мало хто замислюється про те, що вони свідчать про проблеми всередині організму, адже шкіра тільки відображає те, що діється всередині. Мені ця рада свого часу дала мама, а я їй за нього досі вдячна.

У підлітковому віці мене стали мучити запори. Кишечник зовсім не хотів працювати, не допомагала навіть спеціальна дієта з великою кількістю клітковини. Мамі порадив лікар лікувати мене звичайною водою.



З вечора я ставила біля ліжка стакан води, а вранці, не встаючи з ліжка, випивала воду і лежала деякий час. Це необхідно для того, щоб вода очистила все всередині, розчинила продукти розпаду і полегшила похід в туалет. Як не дивно, мені це допомогло. З тих пір я ось уже 10 років починаю день зі склянки води. Тепер перейдемо до прищів. Вони у мене з'явилися трохи пізніше. Сталося це чи то в силу перехідного віку, чи то після горезвісних запорів. Особа покривали великі гнійники, які не можна було видалити, щоб не залишилося слідів. До цих пір на щоці є кілька шрамів від тих прищів. Ось тоді мама і порадила мені трохи змінити ранкову процедуру. Замість води я стала пити вранці відвар ромашки. Готувала його з вечора.

1 чайну ложку квіток ромашки заливала склянкою окропу, ставила на слабкий вогонь і кип'ятити 5 хвилин, потім проціджують і залишала до ранку. Вранці, не встаючи з ліжка, я випивала цей відвар. Робила так протягом місяця. За цей час моє обличчя майже зовсім очистилося. Крупних прищів вже не було, вони зійшли самі собою. Цей відвар, прийнятий натщесерце, очищає весь організм, а слідом за цим очищається і шкіра. Я приймаю цей відвар час від часу і зараз. Це дуже корисно і для шкіри, і для всього тіла. І зовсім не обов'язково використовувати саме ромашку. Коли у мене закінчується це сировина, я використовую деревій. Ще відмінно допомагає суміш листя малини і брусниці. Кожен може вибрати те, що йому більше підходить,



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від прищів і вугрів