5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Змиваємо косметику без мила

РедагуватиУ обранеДрук

Змиваємо косметику без мила

У мене від мила, навіть якщо я їм вмиваюся не кожен день, шкіра стає роздратованою, починає сохнути. Дуже чутлива шкіра. Але знімати косметику доводиться щовечора, і тому мені довелося потурбуватися, як би це робити кожен день, не завдаючи собі шкоди.

У мене багато книжечок з косметики, в одній з них я знайшла рецепт очищаючого кошти:

До одному курячому жовтку треба додати 1-2 чайні ложки будь-якого овочевого або фруктового соку і стільки ж олії. Гарненько перемішати суміш, протерти нею особа, а після цього нанести товстий шар і залишити на 5-7 хвилин для живлення шкіри. Після цього маску треба змити теплою водою або вологим ватним тампоном і промокнути обличчя рушником.

А далі - протерти лосьйоном для сухої шкіри і нанести улюблений крем. Як тільки я відмовилася від мила, досить швидко відчула різницю - почервоніння пропала, шкіра наче товщі стала, сухість пройшла. У догляді за обличчям немає дрібниць, це правда. І ще я раджу один-два рази на тиждень робити кефірів маски: жирний кефір наносити шарами по мірі висихання протягом півгодини. Дуже покращує зовнішній вигляд.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Змиваємо косметику без мила