5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування екземи та інших хвороб шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування екземи та інших хвороб шкіри

Мама розповідала, що вже в дитинстві у мене були проблеми, які, головним чином, відбивалися на шкірі. Те золотуха, від якої багато років не могли вилікувати, то екзема, то ще що-небудь. Ставши дорослою, мені вдалося настільки поправити становище зі здоров'ям, що і шкіра багато років була здоровою. Я ж розумію, що все, що висипає на шкірі - це лише сигнал про те, що збої відбуваються всередині організму.

І тому я багато років займалася оздоровчими практиками, в тому числі і голодуванням, і очищенням всіх органів і систем. І це мені дуже допомогло, оскільки з кожним роком я відчувала себе все краще. Але іноді, особливо восени та взимку, шкіра починає сохнути, особливо на ногах, підошви іноді розтріскуються. В цей час я намагаюся стежити, щоб у харчуванні вистачало вітамінів і мікроелементів, заварюю всілякі вітамінні чаї з листям смородини, ягодами шипшини, горобини, журавлини. А зовнішньо починаю лікуватися старовинним способом.

Чисту перлову крупу, попередньо промиту і висушену, перемелюю в кавомолці до стану борошна. Змішую 1 столову ложку борошна з медом, щоб вийшла однорідна паста. Перед сном наношу товстий шар пасти на хворі місця, обв'язують зверху компресним папером і фіксую пов'язкою. Залишаю пов'язку на всю ніч. Вранці протираю хворі місця теплою вологою губкою і витираю ноги насухо.

Ці процедури роблю щовечора до тих пір, поки підошви ніг знову не стають гладкими і пружними. Виявляється, перловка містить щось таке, що впливає на структуру нашої шкіри. Тому жінкам, які хочуть якомога довше не старіти, потрібно раз на тиждень з'їдати по тарілці перлової каші, це стимулює вироблення колагену. А у вигляді аплікацій і компресів перлова борошно з медом здатна навіть від екземи позбавити.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування екземи та інших хвороб шкіри