5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народне лікування бешихи (рожа) сметаною

РедагуватиУ обранеДрук

Народне лікування бешихи (рожа) сметаною

У своєму листі я б хотіла розповісти про свою маму. Вона в мене така людина, що розповідати можна довго. Не у всіх дочок складаються хороші стосунки з матір'ю, а мені пощастило. Свого батька я не пам'ятаю - він загинув, коли мені було 2 роки. Мама залишилася одна з двома дітьми. Заміж більше не вийшла, тому що дуже любила мого батька, а ще вважала, що чужа людина навряд чи стане хорошим батьком для нас з братом. Скільки я себе пам'ятаю, стільки мама ніколи не сиділа без діла. Однією піднімати дітей було складно, тому вона працювала, а ще підробляла, сама нас обшивала, постійно щось по дому робила.

Хоча у нас і не було великих грошей, але будинок завдяки старанням мами завжди був таким затишним, що в нього завжди хотілося повернутися. Я знала, що до мами можу підійти з будь-якою проблемою, що б не трапилося, і вона завжди буде на моєму боці. Це давало таке величезне почуття захищеності і спокою, що я досі дякую за нього маму. Хоча зараз розумію, як їй самій було нелегко. Нас вона захищала й оберігала, а от про неї подбати нікому було, але мама ніколи ні на що не скаржилася.

Зараз мама живе зі мною. Ми з братом з усіх сил намагаємося полегшити їй старість, хоча болячки, звичайно, дають про себе знати. Але мама не здається, продовжує займатися домашнім господарством, дуже мені допомагає.



Кілька років тому сталася біда. Мама раптово захворіла. У неї на обличчі, на невеликій ділянці, спалахнула шкіра, а одночасно піднялася температура і різко погіршилося самопочуття. У хворому місці шкіра припухла, з'явилися якісь бульбашки. Виявилося, що це рожа. Звідки вона взялася? Що трапилося? Важко сказати. Лікар прописав ліки, але мама відмовлялася його застосовувати. Вона була впевнена, що так пику не вилікуєш. Я теж не дуже хотіла напихати її ліками, все-таки роки вже дають про себе знати. Я стала дізнаватися, як можна вилікувати пику. Перегорнула багато книжок і знайшла цікавий рецепт. Виявляється, бешихове запалення шкіри можна вилікувати звичайної сметаною. Мене цей рецепт зачепив. Я завжди знала, що сметана дуже корисна для шкіри. Можна просто намазати обличчя сметанкою і ефект буде краще, ніж від дорогої маски. Ось я і вирішила спробувати.

Для лікування не підійде магазинна сметана. У ній вбито все корисне. Потрібна справжня сметана від хорошого корови. Але і це не все. Сметана повинна бути обов'язково старої. Коли я на ринку попросила у жінки, яка торгувала сільським сиром і сметаною, такий продукт, вона подивилася на мене, як на божевільну. Але я пояснила, що мені потрібно і для чого. Жінка попалася розуміюча. Вона тримає 2 корів, так що молока у неї багато, знайшлася і стара сметана, яку вона хотіла віддати свиням. Я попросила, щоб вона ще мені такий сметанки припасла, а я буду її купувати. Тепер я у цієї жінки і свіжі продукти купую, на їжу, тому що вона допомогла моїй мамі. Вона принесла мені банку сметани, яка вже пахла трохи гіркуватим, була жовта, зверху застигла, жовтувата. Цю сметану я наносила товстим шаром на марлю, і такий компрес ми прикладали на хворе місце. Робили компреси 2 рази на день. За місяць бешихове запалення шкіри ми вилікували без всяких ліків.

Так що я всім читачам раджу не кидатися бездумно у вир лікування, а спочатку вивчити всі можливості, порадитися з кількома лікарями, знаючими людьми. Не треба зациклюватися на чомусь одному. Пробуйте все і щось обов'язково допоможе.

Тетяна Шустова,

Липецька обл.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народне лікування бешихи (рожа) сметаною