5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Кульбаба подарує красу шкірі і позбавить від зморшок

РедагуватиУ обранеДрук

Кульбаба подарує красу шкірі і позбавить від зморшок

Про те, що кульбаба можна використовувати для лікування в домашній кулінарії, вже всі знають. Серед моїх знайомих в ходу омлет з квітковими кошиками кульбаб, багато варять варення і навіть наливку роблять. А я використовую кульбабки з іншою метою: продовжити молодість і зберегти шкіру свіжою, без зморшок.

Спеціально збираю, потім роблю з них масло і протягом усього року використовую для масажу та протирання шкіри. Масло приготувати не складе труднощів.

Кульбаби - все рослина з квітками і корінням - дрібно наріжте, висушіть і, поклавши в скляну банку, залийте рослинним маслом, закрийте простий пластиковою кришкою і поставте в темне місце на два тижні. Можна зібрати одні квітучі головки, що не підсушувати, а відразу залити олією і настояти в темному місці той самий строк. Після двох тижнів масло злийте і використовуйте для протирання нормальної і сухої шкіри.

Зазвичай я наповнюю літрову банку рослинами доверху, але не утрамбовую, потім заливаю олією, але попередньо трохи його підігрівають - поки рука терпить. Так на виході масло виходить більш концентрованим, ароматним. Я дослідним шляхом прийшла до цього способу, мені такий спосіб більше подобається. Один раз в тиждень я роблю масаж обличчя протягом 15-20 хвилин - легкими круговими рухами по масажних лініях, втираючи масло з кульбаб. Взимку масло використовую після лазні, втираю в шкіру всього тіла, тому що взимку наша шкіра особливо потребує харчуванні. Ефект від цих процедур мені подобається.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кульбаба подарує красу шкірі і позбавить від зморшок