5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Засіб при загостренні екземи

РедагуватиУ обранеДрук

Засіб при загостренні екземи

Нічого дивного, що саме навесні загострюються хронічні хвороби: навесні організм не такий міцний, як восени або взимку, нам не тільки вітамінів не вистачає,

але й самовладання часом. Ось все і чіпляється - інфекція, віруси. Ау мене інша біда - дуже часто останнім часом стала нагадувати про себе екзема.

Один час мені вже здавалося, що я вилікувалася остаточно, років три не було висипань, які в основному у мене з'являються на руках, а тут знову почалося. Я було руки опустила, перестала вірити в те, що можна позбутися від екземи, але одна знайома порадила приймати спеціальний кровоочисний чай, який допомагає не тільки від екземи позбутися, але і від інших проблем зі здоров'ям.

Треба взяти 3 частини суничного листа, 2 частини трави вербени лікарської, 3 частини трави вероніки лікарської і 4 частини трави череди. 1 ст. ложку збору залити 1 склянкою окропу, настоювати хвилин 20, процідити. Пити по 1/3 склянки 3 рази на день.

Цей збір не тільки шкіру очищає, але і покращує роботу селезінки, яка грає не останню роль у появі екземи. Я не помітила жодних побічних дій у цього збору, а екзема проходить майже за тиждень і довго не турбує.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Засіб при загостренні екземи