5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Мазь для шкіри від опіків

РедагуватиУ обранеДрук

Мазь для шкіри від опіків

Мама розповідала, як в дитинстві я необережно ошпарила себе окропом - натрапила на каструлю, ошпарила ноги. Поруч була бабуся, яка не розгубилася і миттєво намазала ноги товстим шаром якийсь мазі.

Я погано пам'ятаю цю історію, мені було близько трьох років тоді, але слідів опіку окропом на моїх ногах немає. А ось рецепт тієї самої мазі в нашому будинку живе, бо мазь ця сама допомагає не тільки від опіків, але й від самих різних хвороб шкіри, на зразок екземи. Мазь можна легко приготувати:

1 чайну ложку порошку з сушеної трави таволги вязолистной ретельно перемішати з 2 чайними ложками вазеліну і 1 чайною ложкою ланоліну (в аптеках продається). Зберігати в холодильнику на нижній полиці. Застосовувати при опіках, висипах, екземі, змащуючи хворі ділянки тонким шаром кілька разів на день.

У моєї знайомої щовесни на руках з'являються прищі, схожі на Ципко. Можливо, через авітамінозу, так вона тільки цією маззю і користується. І, звичайно, від будь-яких опіків побутових я позбавляються також цією маззю.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мазь для шкіри від опіків