5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!


Яблучний пост позбавить від вугрів

РедагуватиУ обранеДрук

Угри у Кріса Гібсона з'явилися у віці 11 років. Він страждав від цього шкірного захворювання більше 15 років. Позбутися від них йому вдалося майже в 30-річному віці.

У його випадку, це були пухирчасті вугри, які залишають на шкірі помітні рубці і віспини. «Антибіотики ... Accutane ... Я перепробував все», - каже Гібсон, який часто «звертався до різноманітних засобів», щоб «покінчити з вуграми самостійно». Тим не менш, сьогодні вже майже 20 років, як він вільний від цієї проблеми, кажучи, що просте ліки можна було знайти на фруктових прилавках. Яблука ... так, саме яблука виявилися ключем до лікування його упертих вугрів.

Зв'язок шкіри з харчуванням

Яблучний пост позбавить від вугрів

Гібсон каже, що він виявив зв'язок між вживається їм їжею, прийнятими антибіотиками, і здоров'ям шкіри. Після цього він перейшов на фруктовий пост, і все змінилося. Він пояснює, що це не той вид поста, «при якому люди не їдять взагалі нічого. Протягом трьох днів я їв тільки одні яблука». На четвертий день нові вугри перестали з'являтися, і пухлини на шкірі стали опадати. «Я не міг повірити, що така проста річ працює, хоча все, що я не перепробував до цього, не давало результату». Після того, як його травна система прийшла до нормального стану, вугри зникли, і більше не з'являлися.

Гібсон є автором книги Acne Free in 3 Days («Звільнення від вугрів за 3 дні»). У ній описується його битва з вуграми, і даються поради іншим людям, як можна вилікувати вугровий висип, відновивши баланс травного тракту. Він брав участь у безлічі телевізійних шоу, і тисячі людей по всьому світу, що послідували його порад, теж успішно позбулися від вугрової висипки. Наприклад, житель Флориди, Рональд Браун, каже: «Хотів би я, щоб ця книга потрапила мені років вісім тому! Сьогодні мені 28 років, але коли мені було 15-16 років, у мене були жахливі вугри. Ця програма заснована тільки на натуральних продуктах, і вона набагато більш корисна для організму, ніж прийом прописаних ліків, або нанесення різних хімічних сполук на шкіру ».

Чому яблука протидіють вугрів?



Чому ж яблука виявилися здатними вилікувати вугровий висип? Все дуже просто. Вони містять поживні речовини, що підтримують шкіру в гарному стані.

Яблучний пост позбавить від вугрів

Вміщені в них харчові волокна допомагають підтримувати здоровий стан травного тракту, при цьому видаляючи з нього токсини, здатні впливати на шкіру. Яблука містять вітаміни С і А, які відповідають за правильний розвиток шкіри. Інститут Лінуса Полінга навіть заявляє, що вітамін А може відігравати певну роль в запобіганні раку шкіри. Вітамін С сприяє виробництву колагену, що наповнює нашу шкіру. Нарешті, яблука містять велику кількість води, відновлюючи вологість шкіри.

Яблучний пост позбавить від вугрів

Всі ці елементи, разом зі збалансованою дієтою, виконують спільне регулювання травного процесу і гормонального балансу. Вони знижують інфекції, здатні сприяти появі вугрової висипки.



РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Яблучний пост позбавить від вугрів