5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Дієта від прищів і вугрів

РедагуватиУ обранеДрук

Дієта від прищів і вугрів

Ні для кого не секрет, що станом шкіри можна судити про стан здоров'я всього організму. Ми поговоримо про таку проблему, як прищі і вугри і про правильну дієту, яка дозволить досить швидко позбутися від висипки.

Їжа - це найкращий подарунок природи, який лікує наші хвороби зсередини, м'яко й безпечно. Це відноситься і до вугрів і прищів, позбутися яких допоможе правильне харчування і певні продукти, необхідні шкірі.

Наша шкіра, щоб бути здоровою і чистою потребує певних мікроелементах і поживних речовинах, а в яких саме, давайте розберемося. Що ж потрібно шкірі, щоб бути сяючою, чистою і свіжою?



Вітамін А - один з найбільш важливих вітамінів для здоров'я шкіри і здоров'я всього організму. Вітамін А належить до жиророзчинних вітамінів і має здатність накопичуватися в організмі. Саме тому приймати вітамін А потрібно обережно, адже його надлишок може привести до плачевних наслідків. Але якщо ви будете отримувати вітамін А або ретинол з продуктів харчування, то його надлишок вам не страшний. За що ж відповідає вітамін А? Вітамін А - це цілісність і молодість шкіри, а також здорові слизові. При достатній кількості вітаміну А шкіра буде протистояти вірусам та інфекціям. Міститься вітамін А в основному в продуктах тваринного походження - в риб'ячому жирі, печінці, вершковому маслі. Але отримати вітамін А можна і з рослинних продуктів, в яких він міститься у вигляді бета-каротину, що перетворюється в організмі в ретинол. Ці продукти - морква, жовті та помаранчеві фрукти, зелені овочі, солодка картопля, абрикоси, петрушка.

Нашій шкірі для здоров'я необхідні вітаміни групи В - вітамін В2 і вітамін В3. Вітамін В2 допомагає шкірі справлятися зі стресами, які також можуть послужити причиною появи прищів і вугрів. Звичайно, повністю захистити нас від стресу цей вітамін не може, але він допомагає шкірі подолати стрес і залишатися свіжою і сяючою. Кращі джерела цього вітаміну - це цілісні зерна і зернові продукти, риба всіх сортів, молочні продукти і яйця.

нікотинова кислота або по-іншому вітамін В3 - це хороший кровообіг в шкірі, а значить живлення клітин шкіри і прекрасний колір обличчя. Без цього вітаміну наша шкіра не в змозі засвоювати білки, цукор і жири. Крім того, вітамін В3 знижує рівень холестерину в крові. Прекрасне джерело цього вітаміну - арахіс, а також авокадо і печінку.

Дуже важливий для здоров'я і молодості шкіри жиророзчинний вітамін Е. Токоферол або вітамін Е - це дуже потужний антиоксидант, який захищає нашу шкіру від атак вільних радикалів і допомагає клітинам шкіри залишатися сильними і здоровими. При достатній кількості вітаміну Е в нашому організмі клітини шкіри не так уразливі перед згубним впливом навколишнього середовища і старіють набагато повільніше. Вітамін Е ще називають жіночим вітаміном або вітаміном молодості. Крім того, токоферол дуже важливий для червоних кров'яних тілець і робить нас більш витривалими. Самі найкраще джерело вітаміну Е - рослинне масло (особливо оливкова), а також горіхи, насіння, насіння і брокколі.

Налагодивши правильне і збалансоване харчування ви не тільки оздоровите свою шкіру, але і поліпшите стан здоров'я і станете сильнішими і бадьорими. Правильне харчування - це запорука прекрасного самопочуття і міцного здоров'я, здорової і красивої шкіри.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Дієта від прищів і вугрів