5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Гарбуз вилікує фурункули і вугри на шкірі

РедагуватиУ обранеДрук

Гарбуз вилікує фурункули і вугри на шкірі

Цього літа в лісі ми з донькою потрапили під дощ, додому повернулися все до нитки промоклі. Переодяглися в сухе, обігріли, начебто, нічого. Але це дочка моя по молодості років швидко в себе прийшла, а я до ранку зрозуміла, що не пройшов дощик стороною. На ногах у мене відразу два фурункула вскочило - боляче так, що навіть ходити не могла. А на вихідні якраз свекруха до нас на дачу приїхала - урожай мені допомогти зібрати, та ось тільки працювати їй одній довелося.

А мені вона від щойно зірваної з грядки гарбуза відрізала тонкі скибочки і приклала до кожного фурункули, а зверху закріпила пластиром. Веліла до вечора не знімати. На ніч скибочки поміняла. А на наступний день фурункули прорвало, я їх марганцівкою промила і знову пластиром заліпила, скоро все і пройшло.

Так я дізналася про те, що гарбуз іноді вилікувати може. Пізніше ми гарбузом ж лікували вугри у доньки на обличчі: вона просто протирала шкіру скибочками гарбуза, а на особливо «видатних» прищах скибочки подовше тримала - пальцем притисне і сидить читає. І дуже добре цей спосіб допомагав, краще, ніж імпортний лосьйон.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Гарбуз вилікує фурункули і вугри на шкірі