5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування нейродерміту

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування нейродерміту

Звідки беруться хвороби, що стає їх причиною, за що вони нас пригинають до землі, приковують до ліжка, прирікають на самотність? За які гріхи? Ці думки у мене стали з'являтися після того, як на мене обрушилася страшна хвороба - нейродерміт.

Років до 20 я була абсолютно здоровою, та й про погану спадковість не можна було говорити, бо ніхто навіть з далеких родичів ніколи нічим схожим не страждав. Спочатку з'явилися висипання на шиї, потім в ліктьових і підколінних ямках, на променезап'ясткових суглобах. Шкіра в цих місцях ставала все товщі, Грубель. Потім почала мокнути і мене переслідував нестерпний свербіж. Можливо, природа цієї хвороби має алергічний характер, ніхто нічого толком мені не міг пояснити, я була готова на будь-які позбавлення і самообмеження, тільки б позбутися мук. Про зустрічі з молодими людьми в такому стані мови не могло йти, мало того, через страждань я майже не виходила з дому. Ті лікарські засоби, які виписували в лікарні, допомагали на короткий час, після цього зазвичай хвороба накидалася на мене з ще більшою люттю. Одного разу я вичитала у Шелтона, здається, що більшість хвороб викликані порушеннями в системі травного тракту. Я перелопатила гори літератури по народній медицині, порівнювала самі різні рекомендації, і вирішила скласти собі свою методику на основі найавторитетніших рад. Мені здалося, що радикальним засобом стане для мене голодування.

І я зважилася на каскадне голодування, шлях довгий, але зате надійний. Починала я з одного дня на тиждень. Другий тиждень - відпочинок. Третій тиждень - два дні голоду, четверта - відпочинок. Довела тривалість голодування до 7 днів. Не менш важлива умова при голодуванні - правильний вихід з нього. На вихід йде стільки ж часу, скільки триває голод. Це строго обов'язково.

Як і те, що, перш ніж приступати до такого лікування, треба скрупульозно вивчити, як це робиться, які при цьому виникають симптоми. Спеціально не описую детально, щоб хто-небудь необачно не кинувся одразу голодувати. Ці методики поширені і описані настільки детально, що не складе труднощів розібратися самостійно. Я скупила всі книги Луїзи Хей, які тільки змогла знайти в магазинах, стала постійно користуватися її порадами, а потім знайшла підтвердження і у багатьох інших авторів, що при лікуванні нейродерміту величезну роль може зіграти аутотренінг. По кілька разів на день я проводила самостійні сеанси психотерапії.



Розслабившись, лежачи в позі мумії, закривши очі, я повільно, вдумливо і дуже усвідомлено повторювала: «Мій мозок дуже добре сприймає словесне самонавіювання.» Потім треба зробити вдих, видих, паузу - все дуже повільно і розмірено. Під час вдиху я уявляла, як в мене входять нові сили, позитивна енергія. А під час видиху я уявляла, як з мене йдуть негативна енергія, хвороба. Я уявляла себе з абсолютно чистою здоровою шкірою. Я намагалася вжитися всім єством у відчуття,

що я видужую, хвороба йде. За два-три сеанси на день я займалася цією практикою.

Особливо добре справа пішла, коли стали виявлятися перші ознаки перемоги. Мало не забула - застосовуючи практику голодування, я непомітно і цілком природно перейшла на роздільне харчування, причому тяга до вегетаріанства виникла самим природним чином, хоча зараз, якщо хочеться, я їм і м'ясну їжу. Метаморфози були настільки дивовижні, що у мене з'явилася така міць всередині, що я знахабніла. Мама просто від щастя плакала, досі не може повірити, що я в неї настільки сильна, що самостійно впоралася з хворобою. Не зовсім поки, але відсотків на 99

- це точно!

Наталія смичкових,

м Москва



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування нейродерміту