5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від пітливості ніг допомогло жінці

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від пітливості ніг допомогло жінці

Ноги у мене потіли завжди. Це приносило мені масу незручностей. Мало того, що ні колготи, ні шкарпетки я не могла надіти 2 рази (доводилося щодня прати), так ще й ноги були постійно в пухирях і мозолях. Знаєте, мокрі шкарпетки зімнуть у взутті, ось і готова мозоль. Та й просто вологі ноги набагато простіше стерти, ніж сухі. Але це все можна було б перетерпіти. Проте одного разу я вичитала, що на вологих ногах моментально розвивається грибок. Для нього це найкраще середовище проживання, про яку тільки можна мріяти. А в той час з грибком ходив мій чоловік. Ми його посилено лікували, а я страшно не хотіла заразитися. Ось тоді і прийшла в голову ідея позбутися зрештою від пітливості ніг.

Я читала багато рецептів, які допомагають тримати ноги в сухості, але не дуже вірила, що вони допомагають. Все-таки у мене ноги потіли не просто сильно, а дуже сильно. Шкарпетки в кінці дня можна було викручувати. І це не перебільшення! Але не спробувати було б неправильно. Я знайшла один рецепт, розстаралася і добула всі компоненти, хоча зробити це було непросто. Найважче виявилося знайти вівсяну солому. Але через чоловіка вийшли на знайомих у селі, які вирощували овес. Так що солома в мене була. Кору дуба купила в аптеці. Морська сіль продається в аптеках і магазинах. А більше нічого не треба.



В емальованій каструлі я кип'ятили воду і кидала туди жменю дубової кори. Варила її хвилин 20. Потім додавала кілька жмень соломи. Тут все індивідуально - пам'ятайте, що відвар потрібен міцний, додавайте, скільки не шкода. Ще трохи все проварюють і залишала настоюватися на півгодини. В цей відвар я висипала 2 столові ложки солі і парила в ньому ноги щовечора.

Коли я вперше роззулася будинку і зрозуміла, що шкарпетки в мене сухі, це було такої щастя! Важко повірити, що я змогла позбутися проблеми, яка заважала мені жити роками. Ванни я робила 2 тижні, а потім перестала. Зараз роблю час від часу, коли не лінь. І ноги зовсім перестали потіти, хіба що трошки в спеку.

Чула, що цей відвар дуже корисний для шкіри. У ньому добре купати дітей, які страждають від золотухи. Напевно, так воно і є, адже засіб дуже хороше.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від пітливості ніг допомогло жінці