5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб проти зморшок

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб проти зморшок

До Нового року я починаю готуватися з початку грудня. По-перше, обов'язково намагаюся схуднути на кілька кілограмів. В цей час йде Різдвяний піст, і я до нього підключаюся. Так легше, ніби як відповідальність не дає переходити рамки. В основному налягаю на капусту, а від звичної картоплі на місяць відмовляюся.

По-друге, я починаю посилено займатися особою. Чого приховувати: якщо сама собі подобаєшся, то й інші на тебе звертають увагу, а від благодушного уваги відразу піднімається настрій, чого ще треба? У мене є свій перевірений рецепт, який дозволяє злегка перетворити обличчя: зморшки зробити непомітними, а шкіру свіжою. Нічого особливого для цього не знадобиться. Треба купити, а ще краще - приготувати самій молочну сироватку. Купіть 1 л кефіру, поставте на вогонь, і як тільки кефір створожітся, відразу зніміть з плити. Вийде смачний домашній сир і сироватка. З сироватки щовечора за годину до сну я роблю примочки.

Серветку з кількох шарів марлі просочити теплою сироваткою і покласти на заздалегідь очищене обличчя на півгодини. Потім особа, яка не вмиваючи, промокнути рушником і нанести тонкий шар крему.

Секрет у тому, що в молочній сироватці міститься оптимальний набір амінокислот, який найкращим чином діє на шкіру, живлячи і омолоджуючи її. З віком наша шкіра стає сухою, блідою, їй не вистачає активних діючих речовин. А сироватка заповнює їх. Дешево, просто, ефективно. Всі мої знайомі, хто хоча б раз пробували це робити, залишилися задоволені і користуються моїм радою постійно.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб проти зморшок