5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Кавунові кірки - кращий засіб для молодості і краси вашої шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Кавунові кірки - кращий засіб для молодості і краси вашої шкіри

Як тільки на вулицях з'являються металеві кулі з кавунами, я починаю старанно доглядати за обличчям. Багато років тому я побачила, як моя тітонька масажує особа кавунової скоринкою зі смужкою червоної м'якоті. Подорослішавши, зрозуміла, для чого це потрібно. Моїй тітці зараз вже за 70, а вона виглядає років на 45, не більше. У неї накопичилася величезна кількість простих рецептів по догляду за обличчям і тілом, якими вона щедро ділиться з усіма. Виявляється, кавун для особи - знахідка.

Можна щовечора протягом 15-20 днів перед сном масажувати очищену шкіру обличчя по масажних лініях кавунової скоринкою з залишилася на ній м'якоттю. Тільки намагайтеся при цьому не старатися, плавно проводити по обличчю, щоб не розтягнути шкіру. Після 5 хвилинного масажу протріть обличчя тоніком і змастіть кремом.

А можна видавити кавуновий сік і заморозити у формочках для льоду і потім щоранку протирати обличчя кавуновим льодом. Якщо лід вам не підходить, то є ще один спосіб отримати максимальну користь від кавуна: змочіть марлеву серветку, складену в чотири рази, в кавунових соку і прикладіть на очищене обличчя на 20 хвилин. Після такої маски шкіра стає свіжою-свіжою і такою ж яскравою, як кавун. Не проходьте повз кавунових ларьків, їжте досхочу і слідкуйте за особою з допомогою кавунової косметики.

Анастасія Єрмакова,

г, Енгельс



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кавунові кірки - кращий засіб для молодості і краси вашої шкіри