5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Маска для обличчя проти зморшок

РедагуватиУ обранеДрук

Якщо вчасно почати доглядати за обличчям і тілом, то можна надовго відсунути появу зморшок. Але для цього треба обов'язково вранці і ввечері приділяти собі якийсь час. Непомітно це стає звичкою.

Два рази на тиждень я сама роблю легкий масаж обличчя з оливковою олією, також знаходжу час для живильних масок.

Я хочу поділитися рецептом, який мені самій дуже подобається, цю маску можна робити два-три рази на тиждень, вона дуже добре діє на шкіру обличчя і шиї.

До 1 ч. Л. рослинного масла додайте 1 ч. л. свіжої жирної сметани, добре перемішайте до отримання однорідної маси і при помішуванні поступово додайте 1 ч. л. міцного чаю (заварку). Перед тим як нанести маску, вмийтеся теплим молоком, розведеним водою у співвідношенні 1: 1. Наносьте маску в такій послідовності: перший шар нанесіть на все обличчя, почекайте, коли підсохне, і через 2-3 хвилини нанесіть другий шар на ті місця, де групуються зморшки. Маску залиште на 15 хвилин, змийте молоком, розведеним водою.

Я раджу робити цю маску зараз, під кінець зими, коли наша шкіра суха і втомлена. Краще проводити її циклами: два рази на тиждень протягом місяця.

Ольга Фролова,

м Воронеж



РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Маска для обличчя проти зморшок