5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Тонік проти зморшок

РедагуватиУ обранеДрук

Тонік проти зморшок

Тільки з віком починаєш розуміти, як багато вже втрачено в плані краси. Поки ми молоді - часу ні на що не вистачає, і про те, щоб зайнятися зовнішністю, не думаєш до пори до часу. І дарма, я тепер шкодую, що раніше не почала стежити за собою, а тільки тоді сполошилася, коли помітила зморшки не тільки на обличчі, але і на шиї, руках.

Але все одно відразу ж склала цілу програму, якої і дотримуюся вже років 10. У неї входить і правильне харчування, і рух, і свіже повітря - найважливіше для шкіри, та й для здоров'я в цілому. Відкопала серед маминих записів цікавий рецепт, зазнала його на собі, залишилася задоволена результатом. Я завжди думала, що різні лосьйони, тоніки зовсім не обов'язкові, достатньо мати відповідний крем для обличчя. Тепер розумію, як я була не права. Тонік тому і названий так, що тонізує шкіру, дає їй заряд енергії. І є дуже хороший рецепт:

купите пляшку світлого сухого вина, краще виноградного і залийте ним суміш з трав - 1 столова ложка трави звіробою, 1 столова ложка розмарину і 1 столова ложка м'яти. Залиште настоюватися при кімнатній температурі на місяць, потім процідіть і протирайте цим тоніком шкіру обличчя вранці і ввечері перед тим, як нанести крем.

Через місяць ви зрозумієте, для чого так необхідний тонік. І будьте завжди привабливі!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Тонік проти зморшок