5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Чиряк вилікує гречана крупа

РедагуватиУ обранеДрук

На спині у мене часто з'являлися прищики. Вони мене не сильно турбували, і згадувала я про них тільки влітку, коли хотілося надіти відкриту майку або плаття. Прищава спина виглядає не дуже красиво, ось я і переживала. Але одного разу сталося ще гірше. На спині у мене схопився чиряк. Він був страшенно болючий.

Доторкнутися до нього було неможливо, а хворів він просто так, навіть якщо до нього не торкатися. Місце, де схопився чиряк, стало дуже твердим, гарячим. Гною ніякого видно не було, так що за всіма ознаками чиряк вирішив затриматися на моїй спині надовго. Але я через нього зовсім позбулася сну. Як не ляжу, все одно болить і заважає. Так сидів він на спині днів 10 без всяких змін. Я вже стала боятися, що це не пройде ніколи. Але мама мені допомогла. Вона розповіла, як лікували чиряки у них в селі. Рецепт мені видався дивним, але мені хотілося скоріше позбутися від ненависної болячки. І мені це засіб допомогло!

Робили ми так. Я брала ложку сирої гречаної крупи, промивала її, щоб була чистою, потім брала в рот і ретельно її пережовувала. Вона досить тверда, так що жувати крупу не так-то просто. Бажано розжувати її так, щоб вона стала м'якше. Це кашку я виклала на шматок марлі. Марлю мама наклала на чиряк і закріпила пластиром. І це не все. Такі компреси треба робити кожні 4 години, тобто кожні 4 години жувати нову порцію гречки і прив'язувати до чірью. Я мучилася з цією болячкою довго - більше 10 днів, але після того як ми почали робити ці гречані наліпки, чиряк зійшов за 3 дні. Спочатку це місце стало більш м'яким, потім спала почервоніння, а врешті-решт шкіра очистилася.

Більше такого зі мною не повторювалося, але рецепт цей я пам'ятаю, адже мені він дуже добре допоміг.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Чиряк вилікує гречана крупа