5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лимон вилікує фурункул

РедагуватиУ обранеДрук

Лимон вилікує фурункул

Мені одного разу дуже не пощастило: фурункул з'явився прямо на сідниці. Комусь це може здатися, смішним, але мені було не до сміху. Біль була сильна, а я ж до цього сидіти не могла. Мені тоді, на заняття треба було ходити, сидіти практично весь день, і тут такий конфуз.

Я тільки вдома могла лежати, на животі. І не проходив цей фурункул довго. Всі нариватися, смикав, турбував мене. Не знаю, скільки б це тривало, якби за моє лікування не взялася бабуся. Спочатку вона робила мені примочки з вареного лука на хворе (ну, самі розумієте, яке) місце.

Відварювала цибулину, розминала і прикладала до фурункули. Бабуся говорила, що цибуля піднімає гній з глибини до голівки. Коли на фурункулі сформувалася головка, лікування поміняли. Тепер до нього прикладали тоненький шматочок соковитого лимона. Поверх клали шматочок бинтика і закріплювали пластиром. З лимоном я вже могла ходити. Ця пов'язка моментально змушує фурункул лопнути, і ніяких зусиль до цього прикладати не треба.

До речі, більше у мене ніколи фурункулів не було! Ні на «м'якому» місці, ні на якому іншому!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лимон вилікує фурункул