5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Антицелюлітна ванна

РедагуватиУ обранеДрук

Знаю, як багато жінок турбуються через целюліту. Зізнаюся, ця проблема хвилювала і мене. Але я від неї позбавилася завдяки народних засобів. Ось як це було. У мене целюліт з'явився в досить молодому віці - мені не було ще й 30-ти. Пам'ятаю, моя мама сміялася з мене - в її час целюліт не вважали проблемою. Та й ніхто не звертав на нього особливої уваги. Подумаєш, шкіра на ногах збурюється! Але мені цей недолік доставляв досить багато сумних хвилин.

Я із заздрістю дивилася на екранних дів і просто не могла уявити, що ж мені зробити, щоб мати таку фігуру і так виглядати. Я навіть стала пробувати на собі різні дорогі комплекси, які продавали в телемагазинах. Не можу сказати, що ефекту не було зовсім, але був він таким мізерним в порівнянні з витраченими грошима, що, врешті-решт, я перестала проводити над собою експерименти.

Тим більше моя подруга одного разу сильно обпеклася на подібному придбанні. Вона купила комплекс для схуднення. У рекламі обіцяли результат за два тижні. І він дійсно був. Але який! Подруга скинула відразу 10 кілограмів. Через це шкіра на животі обвисла моторошними складками, груди стали нагадувати два порожніх мішечка. Зморшки ж з'явилися і на обличчі. Загалом, повнота їй йшла набагато більше. От після цього я і вирішила зав'язати з усілякими «новинками» в області косметики і почала шукати спосіб виправити фігуру за допомогою підручних засобів.



Інша подруга порадила мені два засоби, якими користувалася вона сама, коли виявила у себе целюліт після пологів. Робила вона наступне: розводила в оливковій олії кілька крапель апельсинового масла і все це виливала у ванну. Ванну потрібно приймати не менше 15-ти хвилин. Однак не перестаратися - більше півгодини лежати у воді не має сенсу. Поступово целюліт зменшиться. У процесі прийому ванни шкіру буде пощипувати і це так і повинно бути. Після ванни і під час неї ноги необхідно масажувати.

Інший рецепт такий: яблучним оцтом ввечері після душу щодня натирати ноги від коліна вгору до стегна. Цей засіб допомагає не тільки від целюліту, але і від червоних «зірочок» на ногах. За 2 тижні "зірки" повинні значно посветлеть. При цьому ніякого роздратування не спостерігається, тільки невеликий запах.

За прикладом подруги я стала використовувати обидва ці кошти - ванни приблизно 2 рази на тиждень, а оцет - щодня за винятком тих днів, коли я приймала ванну. Дійсно ефект був. Зараз я не соромлюся роздягатися на пляжі!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Антицелюлітна ванна