5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Сонячні опіки

РедагуватиУ обранеДрук

Сонячні опіки

Цей випадок стався зі мною минулого літа. Я як завжди поїхала на дачу і залишалася там всі вихідні. Впритул зайнялася своїми улюбленими грядками, копалась в них цілими днями. Хтось стрес знімає таблетками і заспокійливими, а я - дачею. Риюся в землі і забуваю про все погане, що сталося за тиждень. Такий фізична праця очищає мізки і заспокоює нерви. Ось я і займалася своїми улюбленими огірочками, помідорами і полуницею.

Сонцезахисними кремами я не користувалася, вважала їх непотрібною розкішшю. А сонце палило нещадно. У перший вечір я помітила, що у мене почервоніли спина і задня поверхня рук - типовий загар дачника. На другий день я знову займалася прополкою і поливанням. Коли повернулася додому, то на спині і руках у мене були опіки. Я скористалася рятівної кисляком і постаралася забути про цю прикрість. Але вона про себе нагадала через пару місяців. Спина ці опіки перенесла легше, а руки вкрилися дрібними коричневими цятками і стали хворіти в обпалених місцях. Відчувалося постійне поколювання, печіння і стянутость шкіри. Але найнеприємніше було те, що при зіткненні з водою біль в руках ставала зовсім нестерпним. Руки обпікало вогнем, так що доводилося тримати їх у ванні над водою. Якось я прочитала рецепт, яким радили лікувати шкіру, обпалену кварцом. Я подумала, що він, можливо, допоможе і мені.



На обпалену шкіру необхідно наносити спеціальну маску. Відварюєте картоплю в мундирах. Чистити її не треба! Прямо в неочищену зварену картоплю додаєте свіжої сметани і розтираєте, щоб вийшла більш-менш однорідна маса. Цю масу я наносила на обпалену шкіру рук і тримала близько півгодини. Потім знімала, а шкіру обмивала теплою водичкою. Подібні процедури необхідно проводити 2 рази на тиждень. Всього я прийняла близько 20 таких процедур. Довго! Але зате шкіра моя стала м'яка, зникла стянутость і біль. От тільки цятки коричневі залишилися, але з ними вже, напевно, нічого не поробиш.

Тепер я завжди користуюся сонцезахисними засобами, хоча повністю на них теж не можна покластися. Більше півгодини-години вони не діють. Так що краще від сонця завішувати: сорочками з довгими рукавами, брюками і широкополими панамами. Через такий захист сонце шкірі шкоди не завдасть. Я хоч шкіру і підлікувала, але все одно боюсь. Сонячні опіки бувають дуже небезпечними! Бережіть себе і своїх дітей! Всього найкращого!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Сонячні опіки