5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як позбутися від розтяжок на шкірі

РедагуватиУ обранеДрук

Як позбутися від розтяжок на шкірі

Можливо, комусь такі проблеми здадуться несуттєвими, але я вважаю, що будь-яка жінка хоче бути привабливою, і вона завжди страждає, якщо щось в її зовнішності не так! І розповісти я хотіла про те, як можна боротися з розтяжками на шкірі.

Розтяжки - народна назва білих або червоних (фіолетових) ліній в місцях розтягування шкіри. Взимку подібні «принади» прикриті одягом, можна і не переживати з цього приводу. А влітку? Що робити влітку, коли особливо хочеться бути красивою? Я думаю, що ніколи не пізно брати себе в руки! І тому пропоную вашій увазі рецепти проти розтяжок.

1. Візьміть 1 г муміє на 1 ст. л. кип'яченої води, змішайте з 80 г дитячого крему і втирайте у проблемні місця 1 раз на день. Суміш зберігайте в холодильнику.

2.Смешайте 1 ч. Л. мигдалевої олії і 8 крапель ефірного масла розмарину, втирайте їх у шкіру щодня, поки розтяжки не пройдуть.

Коли я почала застосовувати ефірні масла, то помітила, що настрій після процедури у мене відразу ж поліпшувалося. Я не надала цьому значення. А потім прочитала, що розмарин - відмінний антидепресант. Ось як! І ще: в той момент, коли я почала боротьбу з розтяжками за допомогою розмарину, у мене був кашель і нежить. І раптом вони зникли, хоча я не приймала жодних спеціальних заходів. Всі прояснилося потім, коли я дізналася, що для усунення симптомів застуди іноді використовують інгаляції з маслом розмарину. І тепер я завжди, як тільки з'являються ознаки застуди, застосовую масло розмарину.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як позбутися від розтяжок на шкірі