5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Подорожник добре лікує опіки

РедагуватиУ обранеДрук

Подорожник добре лікує опіки

Дуже люблю рослина подорожник і вирощую його на підвіконні будинку. Воно мене багато разів виручало. Наприклад, з його допомогою я вилікувала великий опік. Якось я вилила на себе киплячий суп і сильно обпекла груди.

Відразу побігла у ванну кімнату і підставила місце опіку під струмінь холодної води, лила довго, але все одно утворився великий міхур з долоню шириною. Чим я тільки не мазала! Навіть купувала мазь від опіку в аптеці - нічого не допомагало. Але тут я звернула увагу, що у мене в горщику на підвіконні росте подорожник. Я тоді його ще спеціально не вирощувала - сам виріс (справа це було взимку). Вирішила лист подорожника докласти до болячки. Закріпила його бюстгальтером і лягла спати. На ранок подивилася - він не спав, а приклеївся і начебто потемнів небагато. Я не стала його знімати і зайнялася своїми справами, а на наступний день поміняла лист на новий. Через 3 дні вся болячка зажила, залишилася рожева шкіра. Лікуйтеся свіжим подорожником. Я десь читала, що він лікує навіть злоякісні пухлини.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Подорожник добре лікує опіки