5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народні засоби від хвороб шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Народні засоби від хвороб шкіри

Зараз у багатьох дітлахів діатез, дерматит та інші шкірні захворювання. Мені теж ще й року не було, коли я захворіла золотухою. Мама розповідала, що на мене страшно було дивитися - вся в Корост. Як би мене не сповивали, я все одно намагалася дотягнутися і почухатися личком або головою. Лікували мене не місяць і не три, але нічого не допомагало. Нарешті бабусі (татової мами) набридло на це дивитися і чути моє кряхтение і плач, і вона запропонувала нам піти на квартиру. Як кажуть, немає лиха без добра. Змінилося місце проживання, а, отже, і лікар. Нова була досвідчена, в роках. Вона відразу скасувала молоко, манну кашу, все солодке і призначила кварц.

Купали мене в череді, навіть і поїли низкою. Мазали корости маззю, до складу якої (співвідношення мама вже не пам'ятала) входили дьоготь, нерафіновану соняшникову олію (попередньо прокип'ячене на водяній бані) і яйце (не пам'ятаю точно, один жовток або цілком). Яйця, звичайно ж, були від своїх курей. Коли діатез був уже у моєї доньки, я змащувала їй щічки дьогтем з соняшниковою олією (1: 2), купала в низці, поїла низкою (1 ст. Л. На 250 мл кип'ятку) по ковточку - 1 ч. Л., Вона маленька була ще.



А взагалі-то все це від того бруду, що в нас накопичується: гельмінтів (хоч аналізи їх найчастіше не показують), вірусів, грибів. Навесні, восени в багатьох людей загострюються шкірні хвороби. Напевно, не випадково ці періоди збігаються з розмноженням гельмінтів повинні ж кудись діватися продукти їх життєдіяльності! І добре ще, якщо вони виходять через шкіру або зі слизом при нежиті. А якщо у печінку, нирки, серце? Ось і хворіємо. Раніше ніхто нам не говорив, що потрібно очищатися, та й не читали про це наші батьки. Все відбувалося ніби саме собою. Більше їли овочів, зелені, в баню ходили, більше перебували на чистому повітрі.

Всім рекомендую заварювати і пити овес. Він знімає інтоксикацію, поповнює організм корисними речовинами. У лютому-березні та серпні-вересні, коли розмножуються глисти, бажано пити овес щодня. Менше буде крутитися голова, та й печінка з підшлунковою вам скажуть спасибі.

Ще один хороший склад: хвоя, шипшина, цибулиння. Приймати його треба довше (4-6 місяців). Особливо його рекомендують пити при пухлинах і після хіміотерапії. Цей склад чистить кров, виводить всю грязь. Навіть якщо ви будете пити настій з однієї хвої, і то велика користь. Але тим, у кого хворі нирки, травники рекомендують пити хвою обов'язково з цибулевим лушпинням.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народні засоби від хвороб шкіри