5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікар лікував екзему, а це був грибок

РедагуватиУ обранеДрук

Лікар лікував екзему, а це був грибок

Хочу поділитися рецептами з тими, хто страждає від сухості і розтріскування шкіри пальців рук і ліктів.

Я цими недугами страждала років сім, якщо не більше, і якщо врахувати, що я дачниця, то це було для мене кошмаром. Не встигла одна ранка зажити, а на підході вже інша, а то й кілька відразу. Уривався до м'яса, ночами не могла заснути - все боліло ще сильніше. Мазі тримала біля ліжка, щоб не вставати, а відразу мазати. Сверблячка був страшний.

Лікувалася у дерматолога, діагноз - екзема мікробна. Скільки ж я мазей самих різних втирала, в тому числі і гормональних, пила вітаміни, робила всілякі уколи! Спочатку начебто якесь полегшення наставало, але потім зовсім нічого не стало допомагати.

Дочка у мене медик, і вона порадила, щоб у мене взяли зішкріб на грибок. Доктор так невдоволено мене вислухала, сказавши, що доктор - вона, а не моя дочка. Але зішкріб все ж зробила. Результат показав наявність грибкового захворювання. І, тим не менш, дерматолог що не призначила мені ніякого лікування, продовжуючи лікувати від екземи, сказавши при цьому, що грибок є у всіх.

І ми з дочкою вирішили скасувати всі запропоновані лікарем ліки, мазі та процедури, а я стала пити флуконазол по дві капсули (2x150 мг) один раз на тиждень. Це протигрибковий ліки. Приймаю його вже два місяці, а пити можна до року. Після першого прийому було загострення хвороби, але потім все пройшло, слава Богу! Лікті і пальці на руках стали гладкими, чистими, м'якими, ніяких слідів не залишилося! Я така щаслива!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікар лікував екзему, а це був грибок