5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Засіб для шкіри від бешихових запалень

РедагуватиУ обранеДрук

Засіб для шкіри від бешихових запалень

Поспішаю поділитися з читачами чудодійним рецептом. Колись з його допомогою я впоралася з бешихове запалення, а тепер він рятує від ран і шкірних захворювань всю нашу рідню. А діло було так.

Багато років тому гостювала я у брата в Ленінграді. Раптом у мене заболіла нога - стопа розпухла, почервоніла, з'явився сильний свербіж. Викликали лікаря. Той сказав, що це бешиха. Виписав мазі і ліки. Але нічого не допомагало.

Через два тижні ми збиралися їхати в Вириця - хотіли відвідати бабусю. Насилу добралися - дуже вже хотілося побачитися!

На щастя, у бабусі в гостях була сусідка - вона працювала в лікарні і в медицині розуміла. Ганна Тимофіївна зняла з моєї ноги пов'язку, уважно оглянула і намазала хворе місце якоюсь маззю. Сказала, що це засіб давним-давно їй рекомендував один лікар. Він говорив, що мазь допомагала лікувати рани і шкірні захворювання у «складних» пацієнтів - наркоманів і бомжів.

Ганна Тимофіївна дала мені мазі з собою, і ми поїхали. Я обробляла рану, і через тиждень у мене все пройшло. Ось він, чудодійний рецепт.

Взяти 200 г оливкової олії, по 100 г смоли ялини і бджолиного воску. Якщо смола суха, її потрібно розтерти в порошок. Всі компоненти покласти в каструлю і витримати на водяній бані 10 хвилин. Потім додати 2 ст. л. меду і ще варити 10 хвилин. Потім - 1-2 г прополісу і знову покіпятіть 10 хвилин. Склад весь час перемішувати. Зняти з вогню, остудити, перелити в скляну банку. Зберігати в холодильнику. Хочу сказати, що оливкова олія можна замінити внутрішнім свинячим салом або свіжим несолоним коров'ячим маслом. Додам: мазь відмінно допомагає і при варикозному розширенні вен.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Засіб для шкіри від бешихових запалень