5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Якщо закусали комарі

РедагуватиУ обранеДрук

Коли ми в'їхали в нову квартиру, то були абсолютно щасливі. Нарешті своє житло! Тепер все піде по-новому. Нехай квартира на околиці, зате природа неподалік чудова, з вікна видно водойму. Донька наша теж дуже раділа новим місцем проживання. У неї у дворі з'явилися нові друзі, а до ставка ми ходили гуляти кожен день. Але саме через ставка і почалися наші проблеми.

Коли потепліло, я помітила, що у нас в квартирі комарі просто рояться. Вони прилітали від ставка, і врятуватися від них було неможливо. Увечері ми з чоловіком ганялися з рушниками і газетами за цими кровопивцями, але як тільки вимикали світло, тут же чули противний дзвін. Всіх комарів винищити не виходило. І що найприкріше? Комарі «нападали» частіше за все не на нас, а на доньку. Вона їм смачніше здавалася. Одного разу я ледь почуттів не позбулася, коли вранці побачила покусали плечико доньки. Воно було суцільно червоним, шкіра стала твердою, вспухшіе, і малятко весь час його чесала, не могла зупинитися.

Я знаю, що в цьому випадку немає нічого кращого ромашки. Їй ще мене мама лікувала. Просто заливаєте 2 чайні ложки сухих квіток ромашки склянкою окропу і настоюють до охолодження. Потім я проціджую настій, але квітки не викидаю, а залишаю в окремому посуді. Тепер треба взяти бавовняну серветку і змочити її в настої. Серветку віджимаємо, щоб з неї не текло, і прикладаємо до «покусала» місця. На серветку я кладу ті квіти ромашки, які залишилися після проціджування. Зверху кладу поліетиленовий пакет і все прибинтовують. Через 2-3 години компрес змінюємо. За день вся пухлина і роздратування повинні піти.



Через ці укусів моя донечка ще й сильно нервує. Вона плаче, вередує, хоче чесати хворе місце. Якщо з вашим малюком теж відбувається щось подібне, варто дати йому настій ромашки всередину, щоб заспокоїлися нерви. Я беру чверть склянки настою, розводжу невеликою кількістю води, додаю трохи

меду, щоб було повкуснее. Даю дитині випити цей напій, і донька заспокоюється, шкіра свербить вже не так сильно.

Зараз ми всі вікна обладнали проти сіткою, але іноді комарі все ж якось просочуються (може, з під'їзду). Добре, що ми знаємо, як знешкоджувати їх укуси.

Світлана Коротко,

м Хабаровськ



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якщо закусали комарі