5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Робимо натуральну косметику своїми руками

РедагуватиУ обранеДрук

Робимо натуральну косметику своїми руками

Нещодавно прочитала в журналі, що за кордоном дуже популярна косметика, яку роблять вручну. Вона не містить консервантів та ненатуральних компонентів. Коштує така косметика дуже дорого. Я подумала, що, напевно, західні жінки зовсім заледащіли, якщо готові платити великі гроші за те, що можна отримати задарма. Зараз стало популярно купувати все натуральне. Це стосується і їжі, і косметики, і одягу. Тільки от мало хто замислюється, що за поняттям «натуральний» не завжди варто те, що ми собі уявляємо.

Жодне підприємство не зможе зробити такий сирок, який я їла в дитинстві у бабусі, тому що їм це буде невигідно. Я ще застала виткані вручну бабусині рушники та простирадла. Вони досі служать вірою і правдою моїй мамі. Коли я до неї приїжджаю, то висипаюся на них на 3 ночі вперед. Те ж стосується і косметики. Як не крути, а на всіх цих натуральних товарах виробник хоче заробити, тому не варто розраховувати, що там все буде найкраще і натуральне.



Я давно намагаюся косметику готувати собі сама. Нехай це клопітно, зате я не знаю, що таке роздратування або алергія від крему. Нічого подібного у мене не буває. І прищики мене не мучать, хоча шкіра в мене жирна. Особливу любов у мене викликає один лосьйон, яким я користуюся ще зі школи. Тоді мені його готувала мама, а зараз я роблю його сама. Скоро підросте моя донька, впевнена, що і вона оцінить це засіб. Воно підходить саме для жирної шкіри, підсушує її, тонізує і не дає утворюватися вугрів.

Ось як я готую цей тонік. Беру 2 столові ложки сухого листя м'яти і заливаю 0,5 л води. Доводжу до кипіння і варю на невеликому вогні 5-10 хвилин. Даю відвару охолонути. Проціджую і додаю у відвар 2 столові ложки настоянки календули (продається в аптеці), 4 чайні ложки горілки і 1 чайну ложку лимонного соку (можна замінити столовим оцтом). Все добре перемішую і зберігаю в холодильнику. Цим лосьйоном протираю обличчя вранці і ввечері після вмивання. Даю йому вбратися, після чого наношу крем.

У мене не буває жирного блиску на обличчі, шкіра ніжна, м'яка, пори нічим не забиті. Так що не женіться, милі жінки, за дорогою косметикою. Якщо прикласти старання, то можна зробити таке, що всі навколо ахнуть.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Робимо натуральну косметику своїми руками