5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Мікоз може застати навіть лікаря і допоможе йому не він сам, а інший лікар

РедагуватиУ обранеДрук

Мікоз може застати навіть лікаря і допоможе йому не він сам, а інший лікар

Сьогодні розмова піде про те, як якомусь докторові К. самому довелося звернутися до Болотову з приводу мікозу, після того як всі офіційні засоби лікування спасували перед цим поширеним грибковим захворюванням. Доктор просив не згадувати його імені. Ніби як незручно йому, кандидату медичних наук, здатися серед колег в якості пацієнта, употребившего для лікування неофіційні кошти.

- Почалося все з того, що я натер верхню частину стопи - вона покрилася пухирями. Пішов до дерматолога. Той визначив мікоз, призначив зовнішні засоби - мітеліновую синьку, стрептоцид, щоб сушити мокнучу рану, і прийом простих препаратів - аллохол, валеріана, аскорутин. А я лікарняний взяти не можу - повно народу у відділенні. Купив черевики на розмір більше і ходжу з пов'язками. Через пару днів у мене почався свербіж на внутрішніх поверхнях рук. Я дивлюся - виникла висип, як кропив'янка, та ще й на животі з'явилася смуга. З точки зору науки, розумію - пішла інтоксикація від ніг. Ну, може, ще алергічна реакція на рутин в аскорутин - таке теж буває. Але що робити?

Думаю, раз це алергія, будемо лікувати її. Сам призначаю собі дексаметозон по одному кубику (см3) кожен день три дні поспіль. Далі - тавегіл внутрішньом'язово, тіосульфат натрію внутрішньовенно, реосорбілакт у вигляді крапельниці з 8 до 9 ранку щодня. Минає тиждень. Мені

не гірше, але й не краще! Шкірні висипання і рана на нозі нікуди не йдуть. Подумав я і вирішив зателефонувати Борису Васильовичу. Він каже: «Приїжджай». Я приїхав, ми поговорили на різні теми, і я йому показав свої проблеми. Він, подивившись, каже: «Це в тебе не шкірні захворювання. А пов'язано це з обуренням печінки ».

Що робити? Перше - гіпертермічні ванни - ванни з температурою води вище 40 градусів. У мене з крана тече гаряча вода з температурою 43 градуси. Я сідав в порожню ванну і наповнював її, поступово звикаючи до гарячої води. Перші процедури я робив із звичайною сіллю і відразу відчув, як нозі стало краще, рани стали підсихати, бульбашки пройшли.

- Скільки ви брали солі?

- На ванну у мене йшло близько 700 г солі крупного помелу. Сидячи у ванні, натирав сіллю обличчя і шию - це виявилося дуже корисно, шкіра обличчя очистилася, помолодшала. Я запитав Бориса Васильовича, чи не почати мені натирати сіллю сверблячі місця і рану на нозі? Він каже: «Це слабо. Треба приготувати склад:

1 ст. ложка натертого на тертці листа алое, 1 ст. ложка подрібненої в кавомолці трави чистотілу, 5 ст. ложок солі і 1 ч. ложка мідного купоросу. Ось цим складом треба натирати всі проблемні ділянки після ванни ».



Я знаю, що після гипертермической ванни треба 30 хвилин полежати і потім ще годину відпочити. Вилажу з ванни, натираю себе цим складом і лягаю, загорнувшись у простирадло і накрившись ковдрою. Починається неймовірний свербіж, аж ноги смикаються. Думаю, не кожен це витримає. Але якщо витримувати, то це добре. Паралельно йде, звичайно, потіння.

Далі, через 30 хвилин, Борис Васильович рекомендував мені натиратися настоєм оцту на корені аїру. На пляшку 0,5 л беруть півсклянки коренів, наполягають 1-2 дні. Цим настоєм я протирав все тіло, змиваючи сіль з алое і чистотілом. Потім загортався в целофанову плівку і - знову під ковдру потіти ще на півгодини.

Так інтенсивно я не пітнів ніколи в житті. З мене виходило до півлітра рідини.



- Який оцет ви використовували?

- Звичайний спиртової 9%. Такі процедури я став проводити щодня по два рази на день. На 5-6-й день все, що було на руках і ногах, зникло.

- Чи приймали ви що-небудь всередину?

- Так, Болотов дав 0,5 л царської горілки. Її я по 1 ч. Ложці додавав в чай, каву і просто воду. Виходило 5-6 ч. Ложок в день. Загалом, за тиждень я цю пляшку «умовив».

- А як ваше початкове лікування офіційними препаратами?

- Всі кинув. Ніяких антигістамінних препаратів, крапельниць, мазей і так далі - для чистоти експерименту. Минуло два тижні, і на сьогодні не залишилося практично ніяких ознак хвороби. Є ще маленька пляма на нозі у вогнищі мікозу, але ясно, що і воно завтра-післязавтра піде.

- Дотримувалися ви яку-небудь дієту в цей період?

- Жодної. Більше того, я їв усе підряд, що хотілося. Пив каву, від якого до цього відмовився. Чесно сказати, вирішив перевірити методику Бориса Васильовича в умовах найбільшої навантаженості організму. Крім того, життя внесло свої корективи в моє лікування. Вранці я не обтирався оцтом, а прогрівався у ванні, наносив на 20-30 хвилин сіль з чистотілом і алое, потім змивав все це гарячою водою, одягався і йшов на роботу. І тільки ввечері робив все по повній програмі. Перший тиждень я безхмарно лікувався, а потім у нас відключили гарячу воду, але я і тут вийшов з положення.

- Як саме, розкажіть.

- Дуже просто. Я вирізав з поліетилену стрічки шириною 15-20 см і купив еластичні бинти і пояс. Теплою водою я змочував проблемні місця, натирав їх складом солі з алое і чистотілом, накладав поліетилен і зав'язував зверху еластичний бинт. На груди одягав поверх компресу еластичний пояс. Витримував 20-30 хвилин, добре сховавшись ковдрою. При цьому також відбувалося інтенсивне потіння, а сіль, алое і чистотіл через розкрилися пори надходили в організм і робили свою справу.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мікоз може застати навіть лікаря і допоможе йому не він сам, а інший лікар