5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Озеро вилікувало рак шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Озеро вилікувало рак шкіри

Хочу поділитися простим природним методом лікування. 15 років тому у мого чоловіка визнали рак шкіри - дав про себе знати Чорнобиль (ми з тієї зони). Думали - все, для нього і для мене, ще молодий, життя закінчилося. Не допомагали ні медикаменти, ні різні мазі і настоянки, ні народна медицина. І ось сусідка по будинку порадила йому купуватися в озері Сасик-Сиваш в Євпаторії. Каже, що на собі випробувала чудодійні властивості цього лиману.

У сусідки були трофічні виразки, які перейшли в гангрену, чекала ампутація ноги. Їй порадили ризикнути - побувати на цьому озері, що вона і зробила, і ось вона донині дякує ту жінку і Бога, що ходить на обох ногах, а я її, що чоловік донині живий, з нього зняли цей страшний діагноз, та й я позбулася багатьох болячок.



Правда, для профілактики ми щоліта в червні або вересні їздимо на це озеро, знімаємо житло на дачі, так як треба купатися з 5 години ранку, коли стоїть туман, і не менше 5 разів на день. Ми і в лимані купаємося, і в море, яке недалеко і пов'язане з лиманом. Цього року ми приїхали сюди раніше, щоб подихати чистим повітрям - я астматик, але після того, як тут побуваю, довгий час не згадую, що таке задуха. Я от дивлюся на тутешніх бабусь, яких зустрічі на озері: деяким вже під 90, а вони за своє життя (за їхніми розповідями) не прийняли жодної таблетки завдяки цьому озеру, його грязям. Багато жінок вилікувалися від безпліддя, будь-які шкірні захворювання проходять, алергії, подагра, суглоби. У одного хлопця біля вуха, як куряче яйце або подібність гриба, пухлина висіла, після декількох днів купання зникла повністю. Все я це бачила сама.

Якщо вашим близьким поставили страшний діагноз, не впадайте у відчай, випробуйте все можливе, адже наші предки не знали медицини, лікувалися всім і брали все від природи. Все йде з землі, а значить - і з води, як це озеро Сасик-Сиваш, в якому і безцінні бруду, і сірководень.

За ці 15 років я стількох безнадійних побачила - і багато хто живе донині. Якщо комусь потрібні більш докладні поради, відповім по телефону.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Озеро вилікувало рак шкіри