5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Мазь для загоєння трофічних виразок

РедагуватиУ обранеДрук

Всі знають, що лікування трофічних виразок - процес довгий. Загоєння йде дуже повільно. У мене були виразки біля щиколоток. Ніякі мазі, ніякі уколи, які призначали хірурги, мені не допомагали. Мучилася з грудня 2005 року.

А допоміг наступний рецепт:

Ретельно перемішати в простерилизованной банку по 1 тюбику гіоксізоновой, гентаміциновою, сінофлановой і метилурациловой мазі, 100 г вазеліну (я брала три тюбика по 30 г) і 4 пакетики стрептоциду (порошок). Щодня, краще перед сном, нанести мазь на стерильну трехслойную серветку тонким шаром, прикласти до виразки і перев'язати. Мазь тримати в кімнаті, в холодильник ставити не можна. Якщо помітите, що вона потемніла, не лякайтеся - це нормально, таке у неї властивість. Намагайтеся менше мочити виразки і обробляйте їх 1 раз на тиждень перекисом водню.

Я почала застосовувати мазь з лютого 2009 року. Перші три місяці загоєння йшло швидко, а потім повільніше. Коли виразки перестали кровоточити, пов'язку стала робити через день. У мене були величезні чорні виразки, але мазь мене врятувала. Виразки ще не затягнулися остаточно, але до цього йде.

Дякую Марію Володимирівну богословську, фельдшера з Благовещенська, за рецепт диво-мазі для загоєння трофічних виразок. Моя знайома вийшла на неї через Інтернет.

Заліська Ірина Володимирівна


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мазь для загоєння трофічних виразок