5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Березовий дьоготь корисний при шкірних захворюваннях

РедагуватиУ обранеДрук

Березовий дьоготь корисний при шкірних захворюваннях

Кажуть, що ложкою дьогтю можна зіпсувати бочку меду. Так це так. Але тим же дьогтем - припустимо, березовим - можна позбутися деяких шкірних захворювань - псоріазу, екземи, грибка на ногах.

Коли у мене з'явився грибок, я з берести сама готувала березовий дьоготь. Займалася я цим на дачі, у дворі. Бересту збирала нема з одного деревця, а з декількох, і так, щоб не заподіяти шкоди березі.

В чавунець з просвердленими отворами на дні закладається береста. Під чавунець ставиться жолобок. Між ними має бути простір 5 см, для чого під чавунець підкладаються, наприклад, чотири залізних болта. Береста підпалюється, витоплюється, стікає в жолобок.

Робота копітка: берести треба багато, а дьогтю виходить мало. Зараз я вже цим не займаюся - в будь-якій аптеці його можна купити. А берестой в чистому вигляді лечу скрипучі суглоби - розпарюють її, накладаю на пару годин на хворі місця, укутують.

А ось ще цікава історія. Трапилася з сусідкою біда: перехворіла ангіною, брала багато ліків, і на тілі виступила висип. Лікар-дерматолог виписав мазі. Не допомогли. Тоді Інна вирішила скористатися березовим дьогтем. Щодня протягом двох тижнів змащувала утворилися на тілі коросточки. Незабаром шкіра стала чистою. Можна сказати, ложка дьогтю врятувала мою сусідку.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Березовий дьоготь корисний при шкірних захворюваннях