5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від екземи

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від екземи

Бальзамом від ста хвороб я називаю настоянку на вині з меду і алое. Це старовинне лікарський засіб добре б використовувати всім літнім людям, оскільки воно допомагає злегка підбадьорити всі обмінні процеси в організмі і запобігає появі багатьох нових неприємностей, які з віком нас підстерігають мало не кожен день. Я за допомогою цієї цілющої суміші позбавляюся навіть від загострення екземи, яка зрідка у мене проявляється.

Для приготування треба взяти 1 частину обсягу соку алое, 2 частини сухого червоного вина і 2 частини натурального меду, всі складові розмішати до повного розчинення меду і настояти суміш протягом одного тижня, щодня перемішуючи. Готову суміш приймати по одній столовій ложці 3-5 разів на добу хвилин за 15-20 до їжі.

Суміш допомагає і при порушеннях обміну речовин, і при радикуліті, і від екземи, і при будь-яких запальних процесах в організмі. У всякому разі, гірше від прийому суміші ніколи нікому не буває. Єдине зауваження: дуже рідко, але у деяких людей буває алергія на алое і його препарати, тоді бальзам не можна використовувати.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від екземи