5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Цілюща ложка дьогтю

РедагуватиУ обранеДрук

Існують дерева, доторкнувшись до яких, можна «підзарядитися» енергією і швидко одужати. Особисто я люблю після роботи погуляти в березовому гаю біля нашого будинку. Притисніть до белоствольной красуні, поглажу її, поскаржуся на втому, - дивишся, а вже через п'ять хвилин стає легше. Недарма в народі кажуть: «Кого береза полюбить, той біля неї здоровим буде».

У берізки цінне все - і кора, і деревина, і нирки, і листочки. Але особливо корисний березовий дьоготь - на його основі медики готують багато різних ліків.

Про лікувальні властивості березового дьогтю я вперше почула від своєї бабусі. Вона розповідала, що в роки війни іноді навіть крапелька натурального березового дьогтю, розчиненого в меді, молоці або розтопленому жирі, рятувала від важкої хвороби.

А потім, через багато років, я вперше спробувала одне з дігтярним коштів на практиці і переконалася в його силі. Тільки вийшло так, що я випадково виявила і ще деякі можливості дігтярного ліки.

Справа була так. Почала я використовувати Дегтярная мазь для лікування діатезних висипу на шкірі, а заодно швидко позбулася і від кількох фурункулів, на які випадково ця мазь потрапляла.

Справитися з діатезом допоможе мазь зі свинячого внутрішнього жиру і березового дьогтю. Ці компоненти з'єднують в рівних частинах - наприклад, по 1 ст. л. Потім тримають суміш на слабкому вогні протягом 5 хвилин, постійно помішуючи. Після чого дають мазі настоятися добу в теплі, а потім зберігають її в закритій баночці в холодильнику. Маззю обробляють хворі місця.

Існує технологія приготування березового дьогтю в домашніх умовах, але вона досить складна, і тому для створення мазі я купую дьоготь в аптеці.

Морозкіна В.,

м Тобольськ



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Цілюща ложка дьогтю