5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Берестяні устілки позбавлять від тріщини на п'ятах

РедагуватиУ обранеДрук

Берестяні устілки позбавлять від тріщини на п'ятах

Хочу розповісти вам про те, як у моїй родині зникла проблема із захворюванням ніг, і не тільки ніг. Вся справа в нашої російської березі, а точніше в устілках, виготовлених з берести. Сама ідея не нова, але я зумів її вдосконалити. Кожна устілка зроблена з двох смуг берести. Береста береться з будь-якого поваленого дерева, в тому числі вже мертвого. Свої властивості вона здатна зберігати роками.

Смужки з зовнішнього боку змащуємо тонким шаром соснової смоли і складаємо разом. Кладемо під вантаж на 3-5 днів для склеювання їх один з одним. Потім вичерчуємо контур майбутньої устілки і прошиває устілку мідним дротом зигзагоподібно або скріплюємо мідними скріпками, розташувавши їх на устілці в шаховому порядку. Останній етап - вирізати устілку ножицями по окресленому раніше контуру.

Устілка допомагає привести ноги в порядок і підтримувати їх у здоровому стані. Тут лікує і дерево, і метал (мідь), і точковий масаж, і ароматерапія. Можна ще покласти устілки влітку на мурашник в лісі. Така біопропітка зробить їх ще більш сильними в плані лікування захворювання суглобів.



Наші результати при носінні устілки з берести такі. У мене була шкіра на ступні груба і в тріщинах. Зараз рожева і м'яка навіть на п'ятах, як у немовляти. У дружини нормалізувався кровообіг у ногах. До цього ноги замерзали, а безіменний палець правої ноги німів і втрачав чутливість. Зараз нічого цього немає. А молодший син (йому 2 роки) ні за що не надіне черевики, якщо там немає його улюбленої берестяної устілки.

Ті, хто зацікавиться такими устілками і зробить їх собі, не пошкодує витраченого на їх виготовлення часу. За 2-3 дні носіння устілка стає м'якою, рідний, ногах з нею зливається в єдине ціле. А мідь розігріває ногу так, що, здається, в тапках лежать перевернуті праски.

Для лікування ніг, нормалізації артеріального тиску і при проблемах, пов'язаних з епілепсією, устілки потрібно носити на босу ногу щодня не менше 3-4 годин.

При постійному носінні устілок шкарпетки або панчохи повинні бути з бавовни або льону.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Берестяні устілки позбавлять від тріщини на п'ятах