5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування грибка

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування грибка

Рецепт лікування шкірного грибка я не запозичила, а придумала сама і випробувала на собі. У всіх, кому його рекомендувала (родичів, знайомих), результат приголомшливий. Буквально після одного застосування, вже хвилин через 10-15, болісний свербіж починає припинятися.

А при шкірному грибку скрізь такий свербіж, що піднімає серед ночі, і вже не заснути.

Треба в аптеці купити флакончик гліцерину (він коштує дуже дешево), половину відлити і долити 70-відсоткової харчової оцтової кислоти. Флакончик закрити пробкою, струснути кілька разів - і ліки готові. Уражене місце треба промити з милом, обсушити і змастити ваткою, змоченою в цьому розчині. Нехай підсохне. Одягти чисті шкарпетки, якщо грибок на ногах. І вранці завжди надягати чисті шкарпетки. І так змащувати грибок вранці і ввечері до повного лікування.

Руки після нанесення розчину треба гарненько мити. Немитими руками не можна доторкатися до очей, повік, обличчя. Добре дані ліки допомагає і при тріщинах між пальцями, особливо після ручного прання, коли теж буває свербіж. Це теж грибок, тільки я не знаю, як він називається. Буду рада, якщо кому-небудь мій рецепт допоможе.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування грибка