5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Деревій від ран

РедагуватиУ обранеДрук

Деревій від ран

Траволікування - метод медицини такий же давній, як сам світ. І, напевно, різні рани, удари і тому подібні пошкодження були першими, що люди навчилися зцілювати травами. Я знаю, що деякі рослини навіть отримали назви через свої особливих здібностей лікувати рани. За прикладом далеко ходити не потрібно.

Всім відомий деревій в давні часи в народі називали «порезная травою». Рослина вважалося незамінним при колотих і рубаних ранах, інфікованих або, як говорили у давнину, «уражених збройовим вогнем». Недарма існувала і легенда про грецького героя Ахілла, який, як відомо, став невразливий після того, як його мати опустила в купіль з відваром деревію. За іншими версіями, сам Ахілл, будучи дорослим, лікував свої численні бойові рани саме деревієм. Так це було чи ні, але, тим не менш, деревій прекрасно загоює будь-які рани. Цілющий відвар деревію я готую наступним чином:

беру 20-30 г сухої подрібненої трави на 1 склянку теплої води, кип'ячу 15 хвилин, настоювати 1 годину.

І щоразу, коли на дачі хто-небудь (або я, або чоловік) пораниться, деревій виручає нас. Відвар треба застосовувати зовнішньо у вигляді примочок. І тоді рана не буде гноїтися і швидко загоїться. Словом, з деревієм «нам не страшний сірий вовк». Хочу додати: як і деревій, ранозагоювальну дію мають шавлія, чебрець, багно болотний. Як добре, що в природі існує так багато корисних рослин!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Деревій від ран