5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб від рани

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб від рани

Одного разу зі мною стався нещасний випадок в лісі. Збирав трави лікарські, як звичайно. Я сам собі заготовлюю всі лісові дари, в тому числі і лікарські трави. Для цього тижнів два щоліта я живу в лісі, в наметі. Ось у такому поході я не помітив, як напоровся на сук ногою. До вечора рана на нозі розпухла, почалося запалення.

Я вже маю деякий досвід лікування травами, тому панікувати не став, а пішов на найближчу галявину, нарвав листя іван-чаю, повернувся до намету, обмив листя кип'яченою водою, подрібнив їх в кашку і прив'язав до ноги. Зверху обмотав поліетиленовим пакетом. Вже вранці рана стала спокійнішою.

Всі дні, що залишилися мого походу я лікувався таким чином, і до моменту мого повернення додому від досить глибокої ранки залишився загоєний слід, який потім швидко зник. Я думаю, мій досвід стане в нагоді всім любителям лісу: треба знати про всяк випадок, що в подібних ситуаціях допомогу можна знайти на лісовій стежці.

А ще це дивовижне рослина тонізує, заспокоює, знімає головні болі, благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб від рани