5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Плющ вилікує мозолі на ногах

РедагуватиУ обранеДрук

Плющ вилікує мозолі на ногах

Одного разу мене зацікавила стаття про лікувальні властивості плюща, так як у моїй квартирі процвітає кілька рослин цього виду. Плющ гарний і невибагливий. А яка сила в ньому, як наполегливо він повзе по стінах, чіпляючись за кожну виїмку!

У тій статті було написано, що щоденні компреси з кашкою з розтертого листя плюща допомогли чоловікові позбутися жировика за три тижні. Але я вирішила випробувати інший засіб. Я приготувала спиртову настоянку, яка, повинна була допомогти впоратися із застарілими мозолями на ногах.

Подрібніть листя і стебла плюща, щоб маса наповнила половину склянки. Потім залийте склянку до країв горілкою. Всю масу разом з рідиною акуратно розмістіть в посуді темного скла, закупорте і поставте в холодильник на 3 тижні. І нарешті, профільтруйте отриманий склад через потрійний шар марлі.



Я змочувала ватний тампон в настоянці і прикладала його до мозолясті шишечки на ногах, фіксувала пластиром, залишала на ніч. Вранці знімала пов'язку і обробляла шкіру кремом. Так надходила днів десять, і застарілі мозолі практично зійшли нанівець.

Але одного разу ми випадково дізналися, що можна використовувати настоянку плюща за іншим призначенням. Сталося це так. Моя свекруха, Діна Петрівна, часто страждає від міжреберної невралгії. І ось ми поїхали на дачу, а вона залишилася вдома одна. Несподівано захворювання нагадало про себе. На той момент у квартирі не виявилося ніяких аптечних мазей і розтирань і Діна Петрівна натерла боки і шию настоянкою плюща, загорнулася в шаль.

Коли ми приїхали з дачі і принесли ліки, Діна Петрівна сказала: «А ви знаєте, мені стало легше після того, як я натерла настоянкою плюща. Давайте повторимо процедуру! »

Ми навели довідки і дізналися, що настоянка плюща, як це не здасться дивним, допомагає при міжреберної невралгії.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Плющ вилікує мозолі на ногах