5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Мозолі на ногах

РедагуватиУ обранеДрук

Мозолі на ногах

Щороку спекотна погода застає мене зненацька: важко переходити на літнє взуття, доводиться позбавлятися від «товстих» п'ят, старих мозолів. Інакше, будь-яке взуття перетворює життя на тортури: то тисне, то натертості виникають. Що про це говорити, всі з цим стикаються. Мама мене навчила приводити ноги в повний порядок. Відразу хочу сказати, що не обов'язково чекати літніх днів, краще доглядати за ногами щодня. Я поділюся своїми рецептами.

Якщо є застарілі мозолі на ногах, распарьте перед сном ноги, насухо витріть, і до мозолів прив'яжіть свіжу лимонну кірку з м'якоттю. Повторюйте кілька днів, мозоль через 5-6 днів розм'якне, її можна буде легко видалити. Замість лимона для компресу можна використовувати настій цибулиння в яблучному оцті. Залийте невелика кількість лушпиння яблучним оцтом, дайте настоятися 2-3 дні. Потім накладіть лушпиння цибулі на мозолі і закріпіть пов'язкою. Залиште на ніч. Повторюйте кілька днів.

Добре допомагають і гарячі ножні ванни. Покладіть в гарячу воду питну соду - 1 чайну ложку на 1 л води, влийте густий настій ромашки або хвої. Після розпарювання обережно потріть мозоль пемзою, а потім змастіть живильним кремом або дитячим маслом. Але взагалі, я повинна сказати: так доглядати за ногами треба кожен день, наші ноги це заслужили.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мозолі на ногах